Domácnost

Dobrá zpráva od UPC: obdarovaní dostanou rychlejší internet a více programů

Každý, kdo si během Vánoc na webu www.upc.cz  objedná internet, případně jeden z programových tarifů nebo balíčků služeb, dostane automaticky na 3 měsíce rychlejší internet, rozšířenou programovou nabídku nebo obojí.

„Pokud si zákazník například objedná oblíbený balíček Kombi Klasik 40+, získá místo 40 MB internetu 120 MB a tarif Komfort s více než 100 TV programy, z nichž 20 je v HD kvalitě,“ popisuje nabídku Jan Kohout, ředitel segmentového marketingu UPC.

UPC

Cílem vánoční promo akce je oslovit zákazníky, kteří na Vánoce dostali nový notebook, tablet, smartphone a budou potřebovat rychlý internet a větší nadílku TV programů. Nabídka je platná pouze pro prodejní kanál on-line a bude komunikována online kanály od Štědrého dne do 4. ledna.

Pro všechny stávající zákazníky přidává na Vánoce UPC balíček programů Filmbox Plus zdarma. V balíčku jsou kanály FilmBox Plus, FilmBox Premium (dříve FilmBox Extra), FilmBox HD a Filmbox Family. Zákazníci se nemusí o nic starat, UPC balíček zapne 19. prosince a vypne 5. ledna.

Více info na www.upc.cz od 24. 12. 2014.

UPC

Čtěte náš článek:

   
19.12.2014 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] dadma [*]

    Taky je dobrá zpráva, že od ledna 2015 opět zdražují.

    superkarma: 0 21.12.2014, 08:37:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme