Domácnost

Dobijte si energii s E.ONem!

Energetická společnost E.ON připravila pro své zákazníky pod názvem E.ON Energie+Bonus speciální zákaznický program, ve kterém mohou prostřednictvím webových stránek www.eon-energieplusbonus.cz čerpat celou řadu atraktivních nabídek a výhod. Vybere si opravdu každý, nabídka obsahuje vše spojené s energií a sahá od energeticky úsporných spotřebičů, přes cestování až po nezapomenutelné zážitky.

E.on

Výhody zákaznického programu může přitom čerpat každý zákazník z řad domácností bez ohledu na výši měsíční faktury za dodávku elektřiny či plynu. Stačí si jen vybrat požadovaný produkt nebo službu z naší bohaté nabídky, zadat při objednávce identifikační údaje z faktury a můžete čerpat všech výhod v plném rozsahu.

„Široké veřejnosti je tento zákaznický program představován v březnu a dubnu cílenými kampaněmi v tisku, rozhlase a dalších médiích,“ doplňuje Vladimír Vácha, tiskový mluvčí společnosti E.ON Česká republika. Více informací o bonusovém programu naleznete na webu http://www.eon-energieplusbonus.cz/.

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON Energie AG. E.ON Energie AG je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,4 milionu zákazníků a její podíl na trhu činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více než 4.000 km dlouhou sítí. V jižních Čechách už zásobuje plynem 110.000 zákazníků a od května letošního roku nabízí dodávku plynu na celém svém distribučním území.

 

   
30.03.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme