Naši prarodiče jistě před několika desítkami let netušili, že počítač a další „chytré“ domácí spotřebiče, které nás baví a usnadňují nám práci, budou běžnou součástí domácnosti. Asi největší změny lze pozorovat u televizorů. Dříve objemné černobílé, nyní ultratenké s LED podsvícením. Televize nyní nabízí svým divákům zcela nové možnosti, než jen sledovat televizi. Mezi jednu z televizí, které umí nabídnout divákům více, patří internetová TV GoGEN. Tato chytrá televize nabízí televizi i internet v jednom.

HP

On-line internetové připojení

Přímo přes internetovou TV GoGEN se připojíte k portálu YouTube a můžete si dopřát komfortu zhlédnout na velké obrazovce nejnovější videa a hudební klipy.  Budete on-line na sociálních sítích, například Facebooku nebo Twitteru a mnoha dalších. Se Smart TV GoGEN můžete nakupovat i z pohodlí vašeho „gauče“ například na eBay, nejznámější americké internetové aukční síni. Při aukci jednoduše přihazujte svým dálkovým ovladačem. Díky přístupu na internet si můžete zahrát přímo v televizi svou oblíbenou hru, třeba Solitaire, Sudoku, Poker, Black, klasickou logickou hru Sokoban a mnoho dalších. Bavte se s velkou obrazovkou!

Pořady a seriály z televizního archívu TV NOVA
Se Smart TV GoGEN máte přístup do videoportálu voyo.cz. K dispozici je celý archiv TV Nova. Můžete si vybírat ze široké nabídky seriálů, sportovních i publicistických pořadů z archivu TV Nova.

Technické vybavení internetové TV GoGEN TVL32982 WEBCRR

Internetová LED TV GoGEN má připojení k internetu pomocí kabelu LAN nebo Wifi adaptértu, který lze dokoupit za 499,- Kč.  LED televizor GoGEN TVL32982 WEBCRR uhlopříčky 81 cm je HD READY v rozlišení 1366 x 768 pxl, součástí je zabudovaný DVB-T (MPEG2/MPEG4) a DVB-C tuner (MPEG4), což je příjem digitálního televizního vysílání ze sítě kabelových televizí. Se zabudovaným DVB-C tunerem v TV již nemusíte používat další zařízení pro DVB-C příjem a programy v Tv přepínáte pouze jedním ovladačem. Tento model má navíc unikátní funkci RECORD READY, která umí nahrávání digitálního televizního vysílání na externí HDD nebo flash disk. Na Smart TV GoGEN TVL32982 WEBCRR je poskytována prodloužená záruka 40 měsíců.

gogen

Vynikající ohodnocení internetové LED TV GoGEN

V dubnovém vydání časopisu Stereo & Video se tento internetový LED televizor GoGEN podrobil testu. LED TV GoGEN TVL 32982 WEBCRR byl oceněn odborným časopisem Stereo & Video (S&V) 4/2012 jako VYNIKAJÍCÍ – získal 10 bodů z 10. Internetové LED TV bylo uděleno ocenění S&V DOPORUČUJE a  S&V VÝHODNÝ NÁKUP.   

Internetový LED televizor GoGEN TVL 32982 WEBCRR s přístupem na YouTube, VOYO, Facebook, či Twitter můžete zakoupit v síti prodejen EURONICS nebo v internetovém eshopu www.eProton.cz či na www.Kasa.cz.

Reklama