se rozhodli „vstoupit“manžel naší čtenářky s nickem tepito, aby zjistil, proč neodtéká voda. Že jemu i jeho starostlivé ženě tenhle „geniální“ nápad přivodil pěkně pernou chvilku, na to můžete vzít jed.

Perných chvilek mám za sebou vícero...Napíšu vám historku se svým mužem-mám zakázáno o ní mluvit, tak psát snad můžu. Můj muž je nesmírně šikovný, většinu práce na domě zvládá sám a naprosto bravurně. V tomto případě se rozhodl zjistit, proč nám neodtéká voda ze studny .

Studna není hluboká-asi 2m, ale nepříjemně úzká, vejde se do ní jen žebřík a stojící člověk. Odtokový otvor je kousek ode dna, když si muž chtěl posvítit do trubky, zjistil, že se k němu neohne-nebyl prostor. Napadlo ho řešení-spustit se do studny po žebříku po hlavě. Vzal si baterku, odmítl mé námitky o hloupostech a zmizel půlí těla ve studni. Zkontroloval, podal mi baterku a místo, aby se začal soukat ven, klesal níž. Ze studny se začaly ozývat neartikulovatelné zvuky.

Došlo mi, že je něco špatně. V prvním šoku jsem ho chytla pevně za gumáky a zatáhla-zůstaly mi v ruce, chytla jsem ho za kalhoty a táhla, ale to bych ho dřív svlékla než dostala ven. Bezmyšlenkovitě jsem mu objala obě nohy a nevím jak, ale vytáhla jsem ho ven.

Byli jsme oba v šoku. Do toho se objevila na zápraží dcera se slovy-co tu blbnete...Naše perná chvilka trvala jen pár vteřin, dneska už se jí oba smějeme, ale povím vám, zopakovat si ji už nikdy nechci.

tepito

Milá tepito, muži prostě mají své hlavy. A kdybyste ho stokrát varovala, že to může být nebezpečné, prosadí si svou

Text nebyl redakčně upraven

Zažily jste také nějakou pernou chvilku, milé ženy-in? Nebo někdo z vašeho okolí, či rodiny? Šlo o život? Byl to „jenom“ trapas? Napište nám a nenechávejete si tohle úžasné téma jen pro sebe.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama