Vyhraněný názor na existenci přátelství mezi mužem a ženou má čtenářka Gerda. Dovede si ho představit pouze s gayem a dokládá to i vlastní zkušeností...

Čtenářka Gerda se přiklání k neexistenci přátelství mezi mužem a ženou.


Podle mě není možné. Vždycky jeden z dvojice selže a pak dochází k trapné situaci - člověk nechce zradit kamarádství, a přitom odmítá. Myslím, že nejlíp se ženě kamarádí s gayem. Aspoň já jsem měla takového kolegu. Je s nimi prostě dobře. Nemusíte se hlídat a nijak předvádět, rozumí vám a nikdy vás nebude sexuálně atakovat. Květa Fialová, Marta Kubišová - myslím, že moudré ženy tohle vědí a do přátelství s heterosexuály by nešly. A já taky ne, když je mužský jednou chlap, je to přece přirozené! Ledaže by ta žena byla vyslovená ošklivka, nepřitažlivá, mužatka... ovšem pokud by byla jediná na ostrově, obávám se, že by jí ani tohle nezachránilo!

Gerda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 8. 2012: Muž a žena (ne)mohou být přátelé

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Dnes (7.8.) okolo 16.30 se dozvíte, které čtenářky jsem odměnil slíbeným dárkem a body.

Pro jednu ze čtenářek tu mám přichystanou hru Laškování od firmy Albi, další tři přispěvatelky odměním 2.000 body do srpnové části naší Věrnostní soutěže.

laškování

Reklama