circus

Během posledního týdne v našem okolí vyrostlo hned několik obřích stanů. Přijel cirkus. Milovníky cirkusů potěší následující zpráva.

Prahu od září do listopadu čeká nevšední mezinárodní cirkusová přehlídka Cirkus Cirkus Classic a nabídne návštěvníkům celkem šedesát cirkusových představení.

Diváci se mohou těšit na žonglérská a artistická vystoupení, vystoupení klauna nebo drezůra s exotickými zvířaty. „V rámci programu vystoupí umělci a artisté z Brazílie, Dánska, Itálie, Rumunska, Polska, Ukrajiny a České republiky v neuvěřitelných 60 představeních," uvedl Artur Kaiser, ředitel pořadatelské společnosti PromoProdukce a.s.

Divákům se například představí rychložonglér Rudolf Janeček z České republiky, trio vzdušných akrobatů z Polska Wozniewski, drezéři slonů, zeber, velbloudů, lvů a mnoho dalších. Jako třešnička na pomyslném dortu vystoupí brazilští jezdci na motorkách v takzvané „ kouli smrti“, kteří předvedou nezkrotnou jízdu pěti motorek v jednom okamžiku v ocelové kouli o průměru 5 metrů.

Pro děti je ve venkovních prostorách akce připravena „ Cirkusová ZOO“, kde ti nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo mohou navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystoupí.

Kdy, kde a za kolik?

 Akce bude probíhat od 23. září do 14.  listopadu 2010 ve speciálních luxusních vyhřívaných stanech na pláni Rohanského nábřeží, na Praze 8, Metro Invalidovna, naproti hotelu Olympik.

Cena jedné vstupenky činí 200 Kč, rodinná vstupenka pro čtyři osoby stojí 550 Kč. Děti do pěti let mají na akci vstup zdarma. Vstupenky můžete zakoupit od 16. Srpna 2010 v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama