Na dobu s dětmi vzpomíná čtenářka Jana. Považuje ji za nejpěknější dobu svého života, ale dnes si chodí do práce odpočinout. :-)

Taky si na to moc ráda vzpomínám, Jani, to byly krásné časy.... :-) Moc děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Mé dvě mateřské byly s ohledem zpět  zatím nejpěknější dobou mého života. Tedy myslím ten čas strávený s mými malými dětmi, dnes je jim 21 a 11 a je to občas docela soda.

Většinou jsme něco tvořili, nebo objevovali svět kolem. Nejsem typ pískařka (nechodila jsem příliš na pískoviště) ale vždy jsem kolem sebe měla dobré kamarádky. S Jednou jsem dokonce dala dohromady dětský spolek a pořádali jsme různé pěkné akce. Nejsi to náhodou Ty? Lucko Paličková :-)

Do práce se mi popravdě vůbec nechtělo, ale mí muži mi tento luxus nebyli schopni dopřát. Takže jsem vždy po daném čase do práce zpět nastoupila, nutno podotknout, že jsem měla vždy na práci štěstí. Tedy na lidi především, nevzpomínám si na zaměstnání, které by pro mě bylo zásadně špatně.

Dnes když je neděle odpoledne, říkám drahouškům, těším se jak si v práci od vás odpočinu. Pracuji v účetní kanceláři, lidi jsou tu fajn, flexibilní pracovní doba, teplo, kafe, pohodlná židle.... 

Ale stejně, vedle práce v kanceláři hlídám dvě malé a trochu poruchové dětičky - většinou něco tvoříme nebo zase objevujeme - tentokrát trochu jiný svět :-) 

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma na dnešek zní: Návrat do práce

  • Vracely jste se do práce po mateřské dovolené?
  • Po kolika letech?
  • A jaké to bylo? Dalo Vám zabrat, abyste si znovu na všechno zvykla?
  • Zvládl to Váš partner v pohodě?
  • Nebo Vás dítě i návrat do práce teprve čeká? Dovedete si to představit?

Napište mi, těším se na Vaše příspěvky. Za odměnu jedné z vás pošlu opět knížku, ale tentokrát novinku od Jany Divišové: Kurz diskrétní samohany (nakl. Daranus). Těším se do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Návrat do práce. Předem děkuju!

knihazombie

Reklama