v tom se asi shodneme všechny se čtenářkou s nickem Overlooks. Tím spíš, že její podzimní šatník je převážně v šedé a hnědé barvě. O to ale větší důvod, vypravit se na nákupy a trochu si ten nadcházející podzim rozveselit. Docela dobrý nápad, co říkáte?

Já jsem holka původem ze Šumavy a tak odolávám chladu, jak to jde. Hrozně nerada se vzdávám bosých nohou už proto, že silonky mě „koušou“, trhají se, ani si nepamatuji, kdy naposledy mé silonky přežily celý den bez úhony. Už také samozřejmě začínám v obchodech pokukovat po podzimní nabídce oblečení, ale odkládám to, jak jen to jde. Navíc se trička a tílka mnohem lépe nakupují, mnohem snáze zkoušejí. Tílko si v kabince natáhnu raz dva, ale nasoukat se do manšestráků a kabátku, to už chce odhodlání a čas.

Ráno jezdím naštěstí do práce autem a odpoledne, kdy chodívám pěšky, už je takhle krásně teplo, jako třeba dnes. Takže si ráno raději trochu zadrkotám zuby, abych odpoledne v letní halence měla pocit, že je ještě léto, že do zimy je ještě fakt daleko.

Mám ráda slunce na kůži a naopak nemám ráda sešněrovanost v kabátech a bundách. Jistě, každé letní období má svá pro a proti, ale mnohem raději oblékám letní kousky než ty podzimní. Podzim je barevný a pestrý a mě se nějak podařilo, že většina mého podzimního šatníku je hnědá a šedivá a tak se mi do těch kousků obzvlášť nechce. Možná je to důvod k tomu si oběhnout obchody a trochu se vybarvit. Třeba se pak snadněji svléknu z plavek a zamotám se do pestrých šátků a vestiček.

Je třeba brát život tak, jak přichází a po létě prostě následuje podzim. Stejně se ale moc těším, až zas bude léto, až mi slunce vyšisuje vlasy, až mě bude místo vlny „kousat“ mořská sůl.

Overlooks

To jste napsala moc hezky

Text nebyl redakčně upraven

  • A co vy milé ženy-in? Také se netěšíte na podzim?
  • Jak si užíváte babího léta? Co teď nosíte na sobě?
  • Jak zvládáte přechody z chladných rán do horkých odpolední?
  • Daří se vám skloubit letní s podzimním?
  • Už jste se také loučily s létem, nebo tušíte, že léto alespoň to babí jen tak neskončí?
  • Jak se těšíte, nebo připravujete na podzim? Už jste si koupila něco podzimního na sebe? Prozradíte nám co?
  • Jak a kam ukládáte letní oblečení? Třídíte ho před zimou? Nebo si ho necháváte na jaro?

Napište nám o svém letně-podzimním šatníku.

Na vaše příspěvky ohledně oblékání se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama