Pořád přemýšlíte, co byste si ještě mohli na poslední chvíli přát k Vánocům, nebo čím byste si do nového roku udělali prostě radost? Není nad to začít přicházející nové období krásnější a sebevědomější, přeci jen jak se říká - „jak na Nový rok, tak po celý rok“.

Přinášíme Vám proto jedinečné tipy horkých novinek z oblasti estetické medicíny, které Vám pomohou, aby vaše tělo bylo k nakousnutí, a vy jste se cítili v novém roce lépe než kdy před tím.

S novou postavou k většímu sebevědomí

Není snad na světě ženy, která by nechtěla něco poupravit na své postavě. Vždycky si nějaký ten faldík najdeme, i když vážíme 50 kilo i s postelí. S nechtěnými partiemi můžete jednoduše zatočit například pomocí kryolipolýzy, která se v poslední době stala hitem v oblasti neinvazivní liposukce. Dokáže cíleně redukovat tukové vrstvy v problematických partiích, které pomocí patentované technologie schladí. Každý zákrok zlikviduje 20 – 40 % tukové vrstvy v ošetřené oblasti. Kryolipolýza působí pouze na tukové buňky, takže se vylučuje jakékoli poškození kůže, nervů, cév, či vnitřních orgánů. Výhodou této procedury je především viditelný výsledek již po jednom ošetření do tří týdnů, bezbolestnost, nulová rekonvalescence a rychlé provedení.

med1

 

nepaRada odborníka (Dr. Magda Neparidze, specialista kryolipolýzy kliniky Mediestetik)

 „Pokud se rozhodnete tento zákrok podstoupit, zjistěte si nejdříve, jaký přístroj klinika používá, abyste předešli případným zklamáním či zdravotním komplikacím. Jediným certifikovaným přístrojem v ČR je Zeltiq CoolSculpting, kterým naše klinika disponuje. V současnosti nabízíme speciální balíček s ošetřením 3 oblastí přístrojem Zeltiq CoolSculpting za 8 250 Kč a navíc získáte zdarma formování postavy BodyShape (lifting pokožky obličeje a těla, likviduje i tuk) a 3x rozpouštění tuku v jiných oblastech injekční lipolýzou (zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy)“.

Nechte svůj obličej omládnout

Slyšeli jste už o tom, že můžete omládnout díky své vlastní krvi? V dnešní moderní době je možné odstředit a z krve vyrobit gelovou plazmu obohacenou o krevní destičky, která umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Jako mávnutím kouzelného proutku omladí a regeneruje pokožku obličeje, krku či dekoltu, a co je nejdůležitější, na rozdíl od jiných metod, nepoužívá žádné chemické látky. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Pleť je po ošetření na pohled i pohmat jemnější, zdravější, více hydratovaná, vrásky se vyhlazují a tmavé kruhy pod očima mizí.

med3med4

 

spalovaRada odborníka (MUDr. Iva Špaňárová, vedoucí dermatolog kliniky Mediestetik)

„Dosud nejčistější formou aplikace gelové plazmy je švýcarská technologie Regenplazma, kterou využíváme i my a umí aktivovat až 80% vlastních růstových faktorů. Pokud nad vyzkoušením této unikátní procedury přemýšlíte, můžete přijít právě k nám, kde máme nyní 3 procedury omlazení obličeje plazmagelem Regenplazma za akční cenu 38 500 Kč. V ČR jsme v současnosti jediné zařízení, které aktivně tento zákrok technologií Regenplazma provádí.

Svěží pohled, kterým oslníte

Pravdou je, že mladistvý a okouzlující pohled ženy dokáže podlomit kolena snad jakémukoliv muži. Jestliže marně bojujete s vrásky kolem očí, váčky pod očima či pokleslými víčky, nezoufejte, máte nyní nové bezbolestné řešení. Na trhu se totiž objevil dosud nevídaný radiofrekvenční lifting s názvem Thermage.  Jedná se o novou unikátní metodu, která je rychlá, neinvazivní, vysoce účinná a bezbolestná. Na kůži působí radiofrekvenční energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. A co víc, efekt je dlouhodobý! I po pěti letech bude ošetřená oblast vypadat viditelně mladší než před absolvováním Thermage.

med_oci

 

schalomovaRada odborníka (MUDr. Olga Shalamová, korektivní dermatolog kliniky Mediestetik)

„Jestli vás tato nová metoda omlazení nadchla, ale myslíte si, že jste na její podstoupení ještě příliš mladí, musím vás vyvést z omylu. Už od 20 roku života začínají kolagenová vlákna pozvolna povolovat, pokožka viditelně stárne a začínají vznikat vrásky. Nenechte proto nic náhodě a začněte jednat včas. Jako jediná z klinik v ČR tuto novou metodu liftingu omlazení očních víček Thermage nabízíme, a to nyní dokonce za speciální adventní cenu 34 500 Kč. Navíc získáte 2x omlazení očního okolí krevní plazmou, jako dárek.“

Více informací najdete na stránkách www.mediest.cz 

 

Reklama