.

Do konce tohoto týdne soutěžte o poukázky do McDonald´s a tablet Samsung GALAXY!

Novinky

Do konce tohoto týdne soutěžte o poukázky do McDonald´s a tablet Samsung GALAXY!

Pozor, máme pro vás informace o soutěži, v níž můžete vyhrát zajímavé ceny! Každý den jsou ve hře 3 poukázky do restaurací McDonald's v hodnotě 100 Kč. Na konci pátého dne odměníme jednoho výherce novým tabletem Samsung GALAXY.

Společnost McDonald's si stojí za kvalitou svých potravin a dává možnost svým zákazníkům, aby se o tom sami přesvědčili. Spustila proto v loňském roce kampaň Na rovinu, v rámci které otevřeně odpovídá na dotazy o složení, výrobě a zpracování svých produktů. Jako první společnost ve svém odvětví tak začala otevřeně zveřejňovat složení a nutriční hodnoty svých jídel. McDonald's věří, že dobrá informovanost je nezbytná k tomu, aby se každý zákazník mohl správně rozhodnout, jaké potraviny bude konzumovat nebo nabídne svým blízkým.

logo

Nebuďte lhostejní a zajímejte se o složení, původ a zpracování potravin, které konzumujete. Ptejte se na rovinu, nebo získejte spoustu zajímavých informací z odpovědí na otázky ostatních lidí na www.narovinu.mcdonalds.cz.

A jak můžete vyhrát? Stačí, když budete soutěžit! Je to jednoduché, soutěž najdete TADY.

logo

   
10.03.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [3] mamaoma [*]

  Do McDonal apod. vejdu jen když mám veliký nedostatek času a hlad.   Rychle mne tam sice zasytí - byť převážně nezdravě a draze - no,  občas se to snese.                      Hamburgerům říkám "dřevěné" - chuť to nemá ! = zlatý domácí český karbanátek se dá taky vytvořit "placatý" a je voňavý.   Pokud jdu s vnoučaty, tak se vyhnu takovému občerstvení obloukem.

  superkarma: 0 26.03.2014, 08:30:39
 2. avatar
  [2] Coli [*]

  Hmm, do restaurací McDonald's se nedostanu ani omylem, i kdybych chtěla... Sml22Sml16

  superkarma: 0 15.03.2014, 19:00:43
 3. [1] petraciglerova [*]

  Jůů, tablet by se hodil :-)

  superkarma: 0 10.03.2014, 15:50:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme