To, že kino nejsou jen filmy, ale i docela vtipné příhody, se můžete dočíst v příspěvku od čtenářky s nickem alminka, za který děkujeme.

Dobrý den, píšu Vám na dnešní téma filmy příběh, ale nebudu Vám psát oblíbené filmy, to by se mi sem asi nevešlo. :-) Ne vážně, já mám oblíbených filmů hrozně moc a nebyla bych schopna vybrat jeden jediný, tak se Vám pochlubím mým jedním "náročným a vtipným" dnem v kině.

Asi před týdnem jsem šla po dlouhé době s manželem do kina. Myslela jsem si, že si to pěkně užijem. A to jsme si užili. No, jenže trochu jinak, než jsem si to představovala.... Než jsme šli do kinosálu, koupilli jsme popcorn (podle mého kino  bez popcornu není kino), sice je hrozně drahý, ale je moc dobrý a zas si říkám, jednou za uherskej rok nás nezrujnuje. Potom jsme šli do kina a sedli jsme si. Zanedlouho začal film. Moc jsme se těšili....

Film byl zrovna v půlce a byl vynikající.  Byli tam dva lidé a pořád se nemohli dát dohromady a už už si chtěli dát svou první pusu a já se posunula na sedadle a udělala jsem takový zvuk, jako bych si ..... . Všichni se na mě samozřejmě podívali, nikoho v té chvíli nezajímal film. Takže jsem měla takový "malý" trapásek. 

Po skončení filmu jsem se rychle odebrala  na WC. Byla tam veliká řada, ale já ji vystála a konečně jsem se dostala na řadu. Vstoupila jsem do kabinky, ale schytala jsem zrovna tu, u které byl pokažený zámek. Tak jsem se nemohla zamknout a doufala jsem, že mi tam někdo nevleze. A co se nestalo, zrovna jsem se oblékala a bum a někdo mi otevřel dveře úplně dokořán, že mě všichni viděli skoro nahou. Rychle jsem se z této potupné situace otřepala, vzala manžela a letěli jsme pryč z kina.

Jak jsme byli venku,tak jsem byla tak ráda, že už nevidím ty rozchechtané obličeje těch lidí, že jsem ještě před kinem zakopla. :-(  Takže jsem samozřejmě všechny hrozně dobře pobavila.

To jsou moje zážitky z kina,ve kterém jsem byla po dlouhé době a myslím,že tam zase dlouho nevkročím.

alminka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Berte to tak, že nebýt vašeho zážitku, možná byste nám dnes ani nenapsala, a to by byla přece škoda.

Zažily jste vy nějaký trapas v kině, milé ženy-in? Zkazilo vám něco filmový zážitek? Pobavilo vás něco víc, než samotný film? Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama