Další vzkaz tu mám pro všechny posluchačky z diskuze Čajovna. Posílají ho posluchačky Alka1 a Mio a vzkazují, že jste holky báječné!

K příjemnému poslechu vám hraje rádio ŽENA-IN.cz. Vánoční písničky na přání poslaly i čtenářky Alka1 a Mio...


Hezké odpoledne,

mně tohle letní počasí naprosto vyhovuje a vadí mi jen to, že přišlo až po mé dovolené. Využiji ale nabízené možnosti a posílám písničku Christmas Lights od skupiny Coldplay všem báječným holkám z Čajovny a Packy.

Alka1


Ahoj Kubo,

sedíc v kanceláři, jejíž teplota i množství oken připomíná skleník, nemaje nablízku ani klimatizaci, ani ovívače s vějířem, přišlo mi toto vánoční téma docela vhod. Ne že by mě nějak významně ochladilo, ale člověk aspoň přijde na jiné myšlenky, než je představa čerstvě orosené dvanáctky v blízké zahradní restauraci.

Vánoční pozdrav posílám holkám do zdejší Čajovny, čímž si alespoň částečně žehlím mou častou nepřítomnost.

Zdraví, Mio :-)

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama