Bulvár

Do Demi Mooreové se zamiloval delfín

LAS VEGAS - Šok zažila při nedávné návštěvě aquaparku v Las Vegas herečka Demi Mooreová. Ke zděšení všech přihlížejících ji totiž sexuálně napadl delfín, jemuž se čtyřicetiletá herečka zřejmě velmi zalíbila.

Demi se svým přítelem Ashtonem Kutcherem, exmanželem Brucem Willisem a jejich třemi dcerami Tallulah, Scout a Rummer vyrazila společně na koncert skupiny Duran Duran. Před tím si ale udělali rodinný výlet do vodního parku Siegfriedova a Royova tajemná zahrada. Ta nabízí vedle mnoha jiných neobvyklých atrakcí také možnost zaplavat si v bazénu společně s láskyplnými delfíny.
I když mají tito savci pověst klidných, přátelských a inteligentních stvoření, dokáží být čas od času i velice agresivní. Nejenže se sexu násilně dožadují na svých samicích, ze stejného důvodu mohou občas napadnout i člověka.

"Delfíni jsou velice sexuálně agresivní a Mooreovou na to zřejmě nikdo předtím, než vlezla do bazénu, neupozornil. Jeden z nich se do ní zřejmě zamiloval a zaútočil na ni," prozradil s úsměvem jeden z návštěvníků aquaparku, podle nějž hvězda filmu Charlieho andílci: Na plný pecky vyrazila z bazénu skutečně neuvěřitelnou rychlostí.

"Netušila jsem, co se děje. Najednou do mne začal jeden z delfínů narážet a já nevěděla, o co jde, tak jsem raději bleskurychle vyběhla z vody. Delfíny už rozhodně nepovažuji za mírumilovné tvory," konstatovala Demi.   

    
   
01.08.2003 - Společnost - autor: Pluspress.cz

Komentáře:

 1. avatar
  [4] aninas [*]

  A nemeli by atrakci - zaplavat si v bazenu s laskyplnymi muzi?

  superkarma: 0 03.08.2008, 20:15:13
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: No co co co, nelíbí se ti zamilovaní delfíni?

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:39:52
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Hlavně, že se stále tisk zajímá, ne?

  superkarma: 0 02.12.2003, 18:43:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme