píše naše čtenářka s nickem Alina, která byla na proměně u Anai (klikni na článek) a odcházela nejen spokojená, ale i s odhodláním o sebe více pečovat. A možná se rozhodne k další změně. Co ji k takovému kroku vede, už se dočtete v jejím příspěvku

Dobrý den, mimořádně jsem si dovolila napsat něco k dnešnímu tématu. Pokud se týče líčení - nikdy jsem se nelíčila. Přesto jsem přijala výzvu a přihlásila se na proměnu k Anai. Anai mě přijala velice srdečně, moc se mi tam líbilo. Poprvé jsem viděla jak vyčistit pleť, jak se nalíčit.

S výsledkem jsem byla spokojená. Jak se to povedlo, mohou posoudit i čtenářky - proměna č. 10. Jsem spíše sportovní tip, ještě tak trochu závodím v orientačním běhu a na líčení prakticky ani nemám čas, či spíše to ani neumím. Přesto bych se měla asi o pleť začít starat, přece jen i ve vyšším věku může žena vypadat přitažlivě.

I ženy mého věku jsou přece aktivní jako já, možná některé jsou ještě aktivnější. Mám hodně zájmů, jezdím historické jízdy do Bechyně, máme schůzky s důchodci, s kterými chodíme třeba na procházky a nejen na ně, i se ženami LKŽ děláme různé akce a tak se setkávám s lidmi a potřebuji být tak trochu upravená.

Proto bych do další proměny šla znovu. Letos bych měla oslavit zlatou svatbu, tak přece jen potřebuji trochu vypadat. Takže čtenářky jděte do toho, přece jen vás to nabudí k větší energii, získáte větší radost ze života, budete se cítit velice dobře. Rozhodně neuvažujte o tom, že máte nějaké klilo navíc. I s kilyi navíc se člověk přece může cítit skvěle. Nezáleží přece na kilech, ale jak se žena cítí. Kila se dají skrýt aspoň trochu vhodným oblečením, ale tvář někdy potřebuje trochu pomoci,aby se žena opravdu cítila skvěle.

Všem čtenářkám a celé redakci přeji hezký sluníčkový den. Alina

Milá Alino, děkuji za pěkný a hlavně povzbudivý příspěvek. Určitě jste pár žen trochu postrčila k rozhodnutí

Proměnu čtenářky Aliny jste mohli vidět zde (klikni)

text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s proměnami vy, milé ženy-in?

  • Lákají vás? Chystáte se na nějakou změnu? Jaký k tomu máte důvod? Je to nějaká zvláštní událost, nebo se prostě jen chcete cítit lépe?
  • Už jste někdy o proměnně alespoň uvažovala? Podstoupila jste nějakou? Jak jste byla spokojená?
  • A co proměny líčení? Zkusila jste si proměnu s Anai? Napište nám o svých zkušenostech. Pošlete nám fotku. Co vás k proměně vedllo?
  • Bojíte se změn? Jste se svým vzhledem spokojená a myslíte si, že by nemohl být lepší?
  • Baví vás sledovat proměny na druhých, ale sama byste odvahu neměla?

Napište nám, na vaše příspěvky a třeba i fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama