Bulvár

Do batohu či do kabelky - červencový výběr knížek pro vás

Prázdniny a léto jsou v plném proudu a knížky k nim rozhodně patří. Vemte je s sebou do batohu či kabelky. A čtěte! Výběr červencových novinek na vás již čeká.

To je moje

To je mojeRosa Mitnik, Jana Nachlingerová

Vydavatelství: Hračkotéka

Interaktivní deník malého člověka s názvem To je moje. Pamětní knížka o padesáti dvou stranách je určena pro rodiče a jejich děti, aby si do ní od narození až po vstup do školních dveří společně vpisovali, vkládali, lepili a kreslili – tedy zaznamenávali společné vzpomínky na báječná léta.

 

Cesta za láskou                                              

PawlovskaHalina Pawlowská

Vydavatelství: Motto

Halina Pawlowská se letos na Nový rok rozhodla, že navzdory všemu bude šťastná! Že už nebude jen čekat, plánovat a doufat. A tak se vydala na cesty. Jela na místa svých vzpomínek a i tam, kde ještě nikdy předtím nebyla. Objela nejen naši vlast, ale i půl zeměkoule. Všude potkala zajímavé lidi, snědla úžasné pochoutky a hledala lásku. Jejím cílem bylo najít to pravé místo, které jí rozveselí duši a kde najde lásku. A našla ji.

Špulka modré nitě

spulkaAnne Tylerová

Vydavatelství: Ikar

Rodina Whitshankových oplývá jakýmsi nepopsatelným nádechem výjimečnosti, zároveň se ale podobá jakékoli jiné rodině. V příbězích, které jednotliví protagonisté vyprávějí sobě i jiným, odhalují jen část pravdy – a některé kousky skládačky vyplouvají na povrch až po mnoha letech. Jako ve všech rodinách i v té jejich je spousta lásky a smíchu, stejně jako zklamání a žárlivostí. V centru děje jsou manželé Abby a Red a jejich čtyři děti, především nejmladší syn Denny, neschopný se vázat ani k povinnostem, ani ke vztahům či práci, zároveň rozčilující i přitažlivý, který se do rodiny vrací a zase mizí, rozvíří emoce a stáhne se.

Přítelkyně smrti

sajdBernhard Aichner

Vydavatelství: Knižní klub

Brünhilda Blumová doufala, že tajemství, které dávno pohřbila, již nebude muset nikdy odkrýt. Pak ale za podivných okolností zemře její manžel a Blumové se z minuty na minutu zhroutí svět. Brünhilda plánuje pomstu. Především si však klade otázky: Co se doopravdy stalo? Proč musel Mark zemřít? Když najde odpovědi, začne jednat. Nemilosrdně. Jak toho může být schopná? Odpověď na to leží v minulosti staré mnoho let...

Dům žen bez mužů

DůmKarine Lambert

Vydavatelství: Motto

Pět žen různého věku a z různých prostředí má společné jediné: nechtějí už nikdy slyšet o lásce. Až do okamžiku, kdy poklidnou hladinu jejich života rozbouří nová nájemnice. Juliette se líbí jejich přátelství a semknutost, jejich odvaha a jejich nekonformnost. Ale ona rozhodně na muže nerezignovala! A mluví o tom nahlas. Naruší spolehlivé jistoty svých sousedek?

Případ Pegasus

PřípadGregg Loomis

Vydavatelství: Mystery Press

Řád Templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne? Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí… Americký právník Lang Reilly přijde během podezřelého výbuchu v malebné pařížské čtvrti o sestru. Pustí se do pátrání po skutečné příčině exploze, jenže někdo si očividně nepřeje, aby pravda vyšla najevo, a Langův život se ocitá v ohrožení. Stopy zavedou Langa přes Řím a Londýn až k ruinám templářského hradu v podhůří Pyrenejí, kde se ukáže, že zdánlivě obyčejný náboženský výjev v sobě skrývá klíč k jednomu z největších tajemství, jaké kdy lidstvo poznalo.

Povím vám o dyslexii Průvodce pro rodinu a přátele

Povím vám oJarmila Burešová

Vydavatelství: EDIKA 

Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dyslexií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází chlapec Jirka, který trpí poruchou čtení. Školák se vyprávěním o sobě a svém každodenním životě snaží přiblížit problémy, se kterými se děti s dyslexií běžně potýkají. Vysvětluje, jak potíže samy vnímají a co jim je pomáhá zvládnout.

 

Mohlo by vás také zajímat:

   
14.07.2016 - Knihy - autor: Vendula Kubalíková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] chanahd [*]

  Něco vypadá i zajímavě. Až na Případ Pegasus, což je zase první díl nějaké nekonečné série. A ty já fakt nemám ráda.

  Hlavně mě štve u těch sérií ani není jisté, zda tu vyjdou všechny díly. Stalo se už mnohokrát, že vyšlo jen pár dílů. Tak proč to kupovat. Sériím se tedy vyhýbám.

  superkarma: 0 28.09.2016, 13:56:29
 2. [6] iřka [*]

  Sáhla bych po špulce nití.

  superkarma: 0 14.07.2016, 15:15:21
 3. avatar
  [5] vladka321 [*]

  Vybrala bych si Sml67

  superkarma: 0 14.07.2016, 10:54:25
 4. [4] slávenka [*]

  zapsala jsem siSml16

  superkarma: 0 14.07.2016, 10:26:19
 5. [3] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 14.07.2016, 09:54:55
 6. avatar
  [2] Hanula [*]

  Sml16já bych si vybrala také - teď čtu svého oblíbence Steveho Berryho - Hrozba patriotůSml67

  superkarma: 0 14.07.2016, 09:39:41
 7. [1] bobani [*]

  vybrala bych si . to , co mě zaujme , si napíši ( už mám popsané 3 listy ) a pak si to půjčím v knihovně .

  superkarma: 0 14.07.2016, 08:43:07

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme