radí čtenářka s nickem Hanula a vzpomíná na nejlepší nákupy svého života. „Tam byl ten pravý nakupovací ráj - velké haly plné hadříků, bot, džín, parfémů..“.Dokonce si musela přikoupit ještě jednu kabelu, aby všechno pobrala

Před několika roky jsem vyrazila „dobývat“ Ameriku a vyrazila na zájezd Národní parky. Na instrukční schůzce v cestovce nám dávali různé rady a jedna z nich byla - neberte si sebou moc věcí. V Americe je vše hodně levné... Jako správna žena-in jsem sbalila pouze pár kousků spodního prádla, nějaká trika džíny a vyrazila za svým snem.
Všechno bylo úžasné -národní parky. Příroda nádherná, ještě teď se mi tají dech, když si prohlížím fotky. Jednu chybu to mělo - zájezd byl tak programově nabitý a k tomu dlouhé přejezdy, že jsme měli čas se jen někde v bufetovém zařízení najíst a večer koupit nějaké ovoce a mlsky.

Pořád jsem přepírala těch svých pár hádříků a čekala na ty velké outletové obchody - kde jsou? Ve druhé třetině zájezdu jsme dorazili do Las Vegas a tam jsem „dala našemu průvodci nůž na krk“ - nemám co na sebe, cestovka říkala.... Neboj - pozměnil trochu program (ve dne je stejně Las Vegas šedivé nezajímavé město v poušti) a vyrazili jsme pár kilometrů za Vegas. A tam byl ten pravý nakupovací ráj - velké haly plné hadříků, bot, džín, parfémů...
Jestli nebudete mít dost, ozval se průvodce, tamhle vedle jsou ještě dvě takové haly... za tří hodiny se pro vás zastavím.

Za tři hodiny jsem měla plné ruce tašek, které jsem nemohla pobrat, ale nakoupila jsem! Už mám zase co na sebe.

Kufr, který byl do té doby prázdný, pak už zavřít nešel a já musela přikoupit cestou ještě větší kabelu.

Takže rada na závěr - do Ameriky vždy s prázdným kufrem.... ale to už asi všechny víte.
Hanula

Milá Hanulo, docela by mě zajímala kvalita těch věcí a jestli vám něco z toho vydrželo.

A co vy, milé ženy-in? Máte podobný nakupovací zážitek? Chtěla byste se o nej s námi podělit? Napište nám na téma „slevy a výhodné nákupy“. Doporučte nám, co kopupit a co si raději odpustit. Jak se se slevami v obchodech vypořádáváte? Šílíte, nebo vás nechávají chladnou.

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama