Kristýna s partnerem bydlí na vesnici, Kristýna je velice plachá a nemá žádné sebevědomí. Důvod je nabílední: na sebevědomí jí ubírá partner. Ani ona sama si neumí vysvětlit, proč s ním stále setrvává: „Nevěřím na slepované vztahy, a ten náš je slepovaný. Tolikrát jsem si říkala, že do stejné vody se neleze, a vždycky jsem tam znovu vlezla,“ kritizuje se Kristýna.

V rámci spolupráce, kterou náš magazín navázal s webem doma.cz, vám nyní budeme přinášet nejnovější informace o vašich oblíbených seriálech, které sledujete na TV Nova! Články z našeho magazínu žena-in zase najdete na stránkách doma.cz.

výměna

„Nevím, jak je ženě, kterou někdo pochválí, že hezky vypadá. Nedostávám dárky,“ líčí Kristýna svoje rodinné poměry. Je těžké pochopit, proč tedy ve vesnické bytovce se svým zvláštním přítelem stále ještě bydlí. Důležitým pojítkem mezi těmi dvěma jsou samozřejmě dvě krásné děti, otázkou je, zdali jim spíše neškodí dívat se denně na to, že se jejich rodiče zjevně nemají rádi.

výměna

V rodině není peněz nazbyt, vyměněná manželka se diví nevelkému množství peněz, které dostane na nákup. Opravdu se nedá říci, že by zmíněná čtyřčlenná rodina žila v luxusu. Byt má do luxusního prostředí daleko, Kristýna vaří na jednoplotýnkovém vařiči - pro čtyři lidi. Pravda, plynový sporák je ve sklepě, ale pán domu není ochoten ho zapojit. Bylo by to moc práce...

výměna

Partneři spolu nekomunikují a on ještě ke všemu vyžaduje, aby ho ona slepě poslouchala. Kristýna ztrácí veškeré sebevědomí, poslouchá partnera a toleruje jeho zvláštnosti a špatné vlastnosti, zejména obrovskou lenost. Ale Výměna manželek jako by jí otevřela oči. Vrátí se jiná... Má ke svému slepovanému vztahu ještě větší odpor než kdykoli předtím...

výměna

SLEDUJTE DNES VEČER NA TELEVIZI NOVA!

Čtěte také:

Reklama