Uf, milé dámy, musím říct, že dnes jste se skutečně rozepsaly. To nebyly příspěvky, ale hotové romány! :) Moc vám za ně děkuju! Oceňuju vaši upřímnost a chuť podělit se o to, co vám život připravil... Jedné z vás posílám za její odvahu svěřit se nám i dárek. Které?

Dnes to bylo opravdu těžké! A že to říkám vždycky? Ale dnes nejvíc, věřte mi! :) A také věřte svým partnerům, že jsou vám věrní. Tedy, pokud jste s nimi šťastné a nic vám ve vztahu nechybí. Nemá smysl pátrat a šlapat si po štěstí. Na druhou stranu, jestli máte nějaké podezření... Víte, co se říká: „Důvěřuj, ale prověřuj.“

A pokud momentálně prožíváte období, kdy jste v roli podváděné nebo té, která dělá muži milenku a doufá, že se pro ni nakonec rozhodne, přeju vám, ať vaše trápení brzy skončí. Některé ženě může status Milenka vyhovovat, ale ne každá má na to povahu, žaludek a nervy... Zvažte sama, do jaké kategorie patříte a podle toho jednejte. Tolik asi můj názor, pokud mi tedy dovolíte, abych i já přispěla svou troškou do mlýna... Semlít by vás vztah s chlapem totiž určitě neměl... Držím palce, ať jste hlavně šťastné s tím, vedle koho se probouzíte nebo usínáte...

Už mlčím. Na téma milenek a podváděných manželek už toho bylo dost. Radši vám konečně napíšu, kdo dnes vyhrává...

Tramtadadá... Vítězkou dnešního tématu se stává čtenářka a „spisovatelka“ s nickem Bleblemcy. Její článek o „létajícím bramboráku“ nás v redakci pobavil... Přečtěte si ho ZDE.

Bleblemcy, gratulujeme k výhře! Získáváte krásnou knížku Záhady astrologie a diář pro rok 2014 s názvem Sdílení - ne, žádný dvojsmysl v tom, prosím, nehledejte! :)

fff

 

Reklama