Rodina

Dnešní téma dne: Jedináček, nebo velká rodina?

Milé Ženy-in! Jste fanynkami velké, rozvětvené rodiny, nebo si doma hýčkáte jedináčka? Máte sourozence, nebo jste naopak vyrůstala sama? Jaké jsou výhody a nevýhody té které varianty? Přála jste si někdy bratra, sestru, které jste neměla, nebo jste chtěla být úplně sama a těšit se větší pozornosti rodičů?

Pište nám, zda jste děti plánovali, nebo jste je brali jako „boží dar“. Přispějte k dennímu tématu poutavými historkami spojenými s vašimi dětmi. Ať už máte jen jedno, nebo deset.

 • Že tu chybí diskuze? To proto, že chceme mít všechny vaše příběhy pěkně pohromadě v redakční poště. Pište na e-mail redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy, které samozřejmě můžete doplnit i fotkou, budeme v průběhu celého dneška zveřejňovat. Dvě nejzajímavější a nejzábavnější historky opět oceníme, tentokrát šamponem Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf a knížkou Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky od Belle de Jour, a sérem Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf a knížkou od Roberta L. Wolkeho Co Einstein vyprávěl svému holiči.

   
27.11.2009 - Děti - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

 1. [4] počítačka [*]

  Mám jedináčka, neplánovaného, druhé dítě by byl problém s mým zdravím. A jsem tomu dnes velmi ráda. Když vidím vztahy mezi sourozenci v naší rodině, vždycky si řeknu - genetika je sviňa - tak bude dítě samo a nemá se s kým rvát o svůj díl..

  superkarma: 0 27.11.2009, 20:34:50
 2. avatar
  [3] MařkaK [*]

  uRČITĚ JE LEPŠÍ,KDYŽ JE VÍCE DĚTÍ V RODINĚ.jÁ POCHÁZÍM ZE 3  DĚTÍ , SAMA MÁM TAKÉ 3 DĚTI - SYNY, jEDINÁČEK V RODINĚ...TO NENÍ DOBRÉ! ! !Sml15Sml15

  superkarma: 0 27.11.2009, 12:58:15
 3. avatar
  [2] Japina [*]

  jewelinka — #1  Taky si myslím, že to nejlepší, co může člověk svému dítěti dát je: sourozenec.

  superkarma: 0 27.11.2009, 11:53:50
 4. avatar
  [1] jewelinka [*]

  Vyrůstala jsem jako jedináček, i když jsem měla 2 bratry, avšak o 12-14 let starší. A v dětství mi to bylo celkem líto, když spolužaci vyprávěli o svých sourozencích, co spolu zase prováděli, tak ti mí už měli vlastní rodiny.

  Takže jedináčka jsem rozhodně nechtěla - mám tři děti a když vidím, jak se k sobě mají, jsem za to ráda Sml22Sml79

  1. na komentář reaguje Japina — #2
  superkarma: 0 27.11.2009, 09:15:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme