Milé Ženy-in! Jste fanynkami velké, rozvětvené rodiny, nebo si doma hýčkáte jedináčka? Máte sourozence, nebo jste naopak vyrůstala sama? Jaké jsou výhody a nevýhody té které varianty? Přála jste si někdy bratra, sestru, které jste neměla, nebo jste chtěla být úplně sama a těšit se větší pozornosti rodičů?

Pište nám, zda jste děti plánovali, nebo jste je brali jako „boží dar“. Přispějte k dennímu tématu poutavými historkami spojenými s vašimi dětmi. Ať už máte jen jedno, nebo deset.

  • Že tu chybí diskuze? To proto, že chceme mít všechny vaše příběhy pěkně pohromadě v redakční poště. Pište na e-mail redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy, které samozřejmě můžete doplnit i fotkou, budeme v průběhu celého dneška zveřejňovat. Dvě nejzajímavější a nejzábavnější historky opět oceníme, tentokrát šamponem Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf a knížkou Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky od Belle de Jour, a sérem Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf a knížkou od Roberta L. Wolkeho Co Einstein vyprávěl svému holiči.

Reklama