Dnešní téma, které editorsky zaštítil Jakub Kočí, skončilo hlasováním, na které většina z vás není zvyklá. Přidělovaly se negativní hlasy!

A z ankety jasně vyplývá, že nejmenší počet negativních hlasů dostala Pajda!  Za příspěvek:  Martínkové víno neseženete…

Zde důkaz:

Gratuluji Pajdě. A spojím se s ní a domluvíme si, jak jí výhru předáme, neb se obáváme, že skleničky nemají šanci na doručení bez toho, aby je pošta nerozbila napadrť.

Věřte nám, že to tak je, nevíme sice, co s těmi balíčky na poštách dělají, ale to, že by je opatrně přenášely z místa na místo, když jsou označeny jako křehké, zcela jistě ne!

A prý vás zajímalo, jak jsem na tom s vínem a pivem jsem já osobně.

Tak tedy, já miluji víno a jako poslední skleničku si obvykle dám něco dobrého, uzrálého ze sudu. Nejraději nějakou dobrou desetiletou Whisky, nebo Whiskey, a ani nějaký Bourbon není vždy marný, ale ani nějaký dobrý kavkazský, nebo francouzský koňak není bez chuti…

Tak tedy tak.

Všem, co dnes přispěly k tématu dne, za Jakuba děkuji.


Zítra se můžete těšit na rozšafnou Sašu Stuškovou, která vyhrne rukávy a půjde skládat cihlu k cihle našeho denního vydání v tématu:  Ženy na stavbě.

Přispět můžete již dnes na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Mějte krásný den a večer si klidně dejte jednu skleničku něčeho dobrého na spaní…

Reklama