Milé ženy-in, na dnešní soutěž jsem se obzvlášť těšila. Bylo tak příjemné pročítat desítky vášnivých i něžných dopisů a hledat mezi nimi ten pravý pro vás... Mimo jiné mě to znovu utvrdilo v tom, že dopis - a milostný dopis obzvlášť - by rozhodně neměl zaniknout a vyhynout.

Takže o co dneska půjde? V dnešní úvodním článku (Já píši vám, co mohu více...) je pro vás schovaný odkaz na soutěžní dopis. Pozor, odkaz není vidět! Musíte hledat a pátrat, jakmile na něj najedete myší, změní se vám kurzor v ručičku. Pokud na toto místo kliknete, dostanete se na stránku s textem dopisu. Dopis si přečtete, dojatě zavzdycháte (jó, to bývali chlapi...) a popřemýšlíte, kdo a komu ho asi tak mohl psát. Tato dvě jména pak napíšete SEM.

Je to jasné? Jediné, co po vás chci, jsou dvě jména - pisatel dopisu a jeho adresátka. Celá jména, tedy jméno i příjmení! Odpovědi nepište pod žádný článek, ale pouze do výše uvedeného odkazu.

Soutěž začíná právě teď a ukončena bude zítra (v pátek) ráno v 9.00. Jako vždy můžete hlasovat jen jednou. Vítězku vybereme losem a její odměnou bude krém proti vráskám se sojovými proteiny od firmy Oriflame.

Tak hodně štěstí! A počtěte si.

Reklama