Čtenářka Rebelkabubu trávila prázdniny pořád někde venku. Proto se i svá vnoučata snaží každé léto někam vytáhnout, aby netrávily prázdniny jen u obrazovky...

Když si vzpomenu na naše prázdniny, vybaví se mi hra na stopovanou a príma kamarádi, dnes je to jinak, dětí sedí u PCa televize a nic z toho, co jsme zažívaly, jako děti my, neznají. Je to jiná doba, ale i tak se snažím své vnuky občas pohlídat, aby máma nezešedivěla a zase se na ně těšila. Chodíme na hřiště a na koloběžky, jen tak couráme přírodou a povídáme si, to je pro mě velká radost, čas s nimi strávený. Děti i rodiče by si od sebe měli odpočinout a načerpat nové síly na další rok ve školce, škole a v pracovním procesu. Jen je škoda, že už nejde je jen tak ráno vypustit s partou kamarádů a uvítat je večer u večeře. Ale hlavní, je aby se jim prázdniny líbily, ve zdraví je přežily a aspoň něco si z nich odnesly do života.
Zdravím,
Rebelkabubu

Text nebyl redakčně upraven


Dnes magazínu vévodilo téma : Co děláte s dětmi o prázdninách? 

V 16.00 jednu z vás za příspěvek, který mne nejvíce zaujal odměním. A protože ženě nejen v létě sluší kytice, tak ji jedné z vás ještě dnes pošlu.

Reklama