Včera se na mnoha místech naší republiky konaly vzpomínkové akce. Prahou procházel průvod s rakví, ve které se pohřbívaly demokratické ideály. A mě zajímá, jak jste se stavm naší demokracie spokojené vy, milé čtenářky...

Hlasujte v dnešní anketě ku včerejšímu dni...

Včera se v Praze pohřbívala demokracie. Lidé měli možnost napsat věci, se kterými jsou nespokojeni a návrhy, jak je změnit. To je vcelku zajímavá idea. Napište do diskuze pod touto novinkou jednu věc, která vám na dnešní demokracii u nás vadí a svůj návrh řešení.

(Foto)téma dne 18. listopadu 2011: 17. Listopad

  • Posílejte mi své fotky ze včerejšího svátečního dne!

Doufám, že jste si volno náležitě užily, milé čtenářky, a něco pěkného vyfotily. Zajímá mě, jak jste volný den trávily. Posílejte mi proto fotky a doplňte je krátkými příběhy. Vezmu i příběhy bez fotek, ale s fotkou máte větší šanci, že je uveřejním, když bude příspěvkový přetlak. A pokud chcete, zavzpomínejte i na 17. listopad 1989, ale zde opravdu jen s fotkou! Docela mě zajímá, jestli na tento den máte nějakou fotovzpomínku.

Za svůj příspěvek můžete získat Knihu o kávě od Petry Veselé a krásný kávový set dvou hrníčků ZESPRESSO CAFÉ. Abyste si mohly lépe vychutnávat volné dny plné pohody.

Příspěvky očekávám 18. 11. 2011 do 15.00 hodin na následující e-mailové adrese...

hrnekkniha

Reklama