milé ženy-in, čtenářky a autorky příspěvků. Děkuji vám všem za hojnou účast a nebývalou aktivitu při spolupráci na dnešním advetním tématu. Věřím, že vás zaujalo, inspirovalo a hlavně předvánočně naladilo.

Doufám, že dáte na rady některých svých kolegyň-čtenářek, nepodlehnete davovému šílenství a budete si ten krásný předvánoční čas opravdu užívat. No a co, že pro jednou nebudou umytá okna? Zblázní se svět? Myslím, že ne. Věnujte se raději něčemu příjemnějšímu a na chvilku se zastavte. Dejte si svařáček, kupte si horké kaštany a dělejte jen opravdu to, co vás těší.

Dnešní adventní téma končí, ale opravdový advent teprve začíná, takže máte ještě spoustu času ho nepromarnit.

Ještě jednou vám všem moc děkuji a příspěvky a čas, který jste nám věnovaly. Snažila jsem se vydat co možná nejvíce vašich příspěvků, ale přišlo jich takové množství, že to nebylo možné. Proto se moc omlouvám všem, na které se dnes nedostalo.

Teď už mi zbývá úkol z nejtěžších a to vyhlášení nejlepšího příspěvku dne. Nikdy to není lehké a z tak obrovského počtu vybrat jeden, je výkon takřka nadlidský. Proto jsem se rozhodla, že ocením originalitu a vybrala jsem příspěvek od čtenářky s nickem Deta a výtvor její dcery. Adventní věnec z papírových proužků. Podívejte se ještě jednou zde

Posílám jí tento voňavý dárek

cena

Zítra máte opět šanci získat nějakou pěknou cenu, pokud napíšete Saše na téma, jaká jste zimní řidička

Přeji vám krásný zbytek krásného dne a v pátek zase na čtenou

 

 

 

 

 

Reklama