Bulvár

Dneska mě nohy pěkně bolí

Už v pátek jsem se rozhodla, že svoje nohy dnes potrápím dlouhou procházkou. Bez ohledu na počasí. A moje nohy se pro změnu už včera rozhodly, že to nebude tak jednostranné.

Ozvaly se moje po celé generace v genech uložené žíly. Nedaly mi spát ani po důkladném promazání chladivou mastí. Od rána je kroutím do různých úhlů, zvedám a zase pokládám, křížím, mačkám, masíruju a je mi to málo platné. Od kolen dolů mám nohy jako mezi svěráky.

Ze svojí procházky neustoupím. I když je deštivo, mám v plánu zajít do zoo. Ale ráda bych se na zítřek pořádně prospala, a proto uvítám jakoukoli radu. Co pomáhá proti bolavým nohám vám?

Recept, který zabere, odměním čokoládou :-)

Eva

Evičko, příště, až dáš svým nohám takhle zabrat, dej jim zabrat ještě víc, a osprchuj je studenou vodou. Tenhle recept mám od Radka a fakt funguje. Ale tu čokoládu dej klidně mně.

Mám ráda hořkou

   
27.09.2010 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [3] marienka-m1 [*]

  Střídání teplé, studené vody, Když to jde nožky nahoru, elastické punčochy, nejlépe návštěva cévní ambulance(jeden čas jsem užívala Detralex, pak jsem podstoupila operaci), cvičit s nohama, z lékárny jsem měla kaštanovou mast, název už nevim, byla dobrá.

  superkarma: 0 27.09.2010, 14:52:47
 2. avatar
  [2] Ariesek67 [*]

  Mě na boleti v nohách pomáhají podpůrné punčocháče od Aries ty jsou nejlacinější a docela kvalitní.Dělají se i jiné značky,ale nepoměrně dražší.

  superkarma: 0 27.09.2010, 14:48:04
 3. avatar
  [1] Eliana [*]

  Lioton 2000 pomáhá docela dost nebo koupel s eukalyptovým olejem, je i přímo pěna tuším od Radoxu...smrdí to jak lesní ráj, ale pomáhá nebo ještě sůl do koupele přímo na svaly Teesept tuším-li správně - je červená.

  superkarma: 0 27.09.2010, 12:54:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme