Od dnešního dne až do 14. září se Praha stane opět dějištěm velké módní události. Tentokrát bude hostit 4. Ročník Fashion Week. Unique Fashion Week přinese tradičně velkou dávku módních přehlídek, prezentaci českých i zahraničních značek a návrhářů.

n

Praha na týden ožije nejen módou, ale nebudou chybět ani fashion koktejly a fashion párty, které svou přítomností poctí řada českých i zahraničních celebrit.

Unique Fashion Week má obrovský význam pro jednotlivé značky a návrháře, kterým tak pomáhá k propagaci a prodeji kolekcí, ale přináší i vekou inspiraci ze světa.

Staví společně na jedno molo studenty oděvních škol a začínající návrháře se zavedenými  a renomovanými módními designéry i značkami z Česka i zahraničí.

b

Britskou módu mimo jiné prezentuje i nám známá značka Marks&Spencer

Co a kde v rámci UFW?

Fashion Week bude zahájen exkluzivní show Emilio Pucci by Obsession a prezentací šperků Bvlgari v rezidenci primátora hl. města Prahy.

V úterý uvede UFW  kolekci španělského návrháře Alfreda Vilalby a představí se značka Dolce&Gabbana

Středa bude patřit především českým návrhářkám např. Tatianě Kovaříkové, Ivaně Mentlové, Kláře Nademlýnské, či Beatě Rajské

n

Z přehlídky Tatiany Kovaříkové

Ve čtvrtek se bude prezentovat podzimní kolekce italské značky We are Replay

b

Replay

V pátek se módní dění přesune na hlavní stage do Slovanského domu, kde budou přehlídky přístupné i veřejnosti.

Závěrečnou nedělní show ukončí značky Versace Jeans a značka Cerruti a poté bude následovat Cerruti After party pro zvané hosty.

Unique fashion Week a charita

n

Petra Němcová

V pátek 12, září se bude konat charitativní galavečeře, kterou s UFW a časopisem Forbes pořádá Petra Němcová & Happy Hearts Fund. Výtěžek bude věnován nadaci Happy Hearts Fund, která pomáhá stavět školy a školky v oblastech postižených přírodními katastrofami

Foto: Unique Fashion Week

Reklama