Ode dneška 20. listopadu 2013, je pro veřejnost oficiálně otevřena unikátní výstava 19. ročníku Czech Press Photo 2013. Výstava obsahuje přes 500 fotografií, oceněných i dalších, vybraných z celkového počtu 3 580 soutěžních snímků od 294 profesionálních fotografů. Prohlédněte si některé z nich.

Výstava 19. ročníku CZECH PRESS PHOTO 2013 bude probíhat od středy 20. listopadu do 31. ledna 2014, denně od 10 do 18 hodin.

Fotografie si můžete prohlédnout v Křížové chodbě, Rytířském sále a ve 2. patře Staroměstské radnice. Součástí výstavy je také přehlídka snímků z letos nově založené soutěžní videosekce.

Některé fotografie si můžete prostřednictvím naší fotogalerie prohlédnout už nyní.
A začneme hned tou vítěznou.
Fotografií roku Czech Press Photo 2013 se stala fotografie reportéra České tiskové kanceláře Michala Kamaryty, který zachytil bývalého poslance a hejtmana Davida Ratha jedoucího výtahem v soudní budově, jak hledí do objektivu přes úzké okénko výtahové šachty.
Podle poroty symbolizuje tato fotografie neutěšenost nálady v zemi a upozorňuje na rozsah i vážnost korupčních problémů v České republice.

Výběr dalších fotografií: klikni na fotogalerii

použitý materiál: www.czechpressphoto.cz

Reklama