.

Dnes začíná PEŘÍČKOVÝ (TÝ)DEN, vyvrcholí odpoledním programem 1. 4. na Staroměstském náměstí v Praze

Novinky

Dnes začíná PEŘÍČKOVÝ (TÝ)DEN, vyvrcholí odpoledním programem 1. 4. na Staroměstském náměstí v Praze

Dnešním dnem (27. 3. 2017) začíná druhý ročník PEŘÍČKOVÉHO (TÝ)DNE. Do ulic po celé republice vyrazí dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize z řad firemních partnerů, spolupracujících neziskových organizací a škol se šestihrannými zapečetěnými sbírkovými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč od nich získáte originální PEŘÍČKOVOU BROŽ, jejíž koupí podpoříte sbírkové konto POMOZTE DĚTEM.

kurena

Co vlastně je PEŘÍČKOVÝ TÝDEN, vysvětluje Jana Vožechová, programová manažerka sbírky: Jde o celorepublikovou sbírkovou akci Pomozte dětem, která proběhne od pondělí 27. března do soboty 1. dubna. V loňském roce jsme založili tuto tradici. A protože byla úspěšná a měli jsme mnoho pozitivních ohlasů, rozhodli jsme se, že letos místo jednoho Peříčkového dne uděláme PEŘÍČKOVÝ (TÝ)DEN. Cílem této akce je zviditelnit sbírkový projekt a vybrat finanční příspěvky od dárců do zapečetěných kasiček; takto získanými finančními prostředky přispějeme k lepšímu životu ohrožených a znevýhodněných dětí.“

Kterým pomáhajícím organizacím peníze půjdou, zjistíte nawww.pomoztedetem.cz/top-50, a kde peříčkové brože koupíte, se dozvíte zde.

persicko

PEŘÍČKOVÝ (TÝ)DEN uzavře odpolední program pro malé i velké na Staroměstském náměstí v Praze  1. 4. 2017.

„Zveme všechny na apríla na Staroměstské náměstí v Praze. Odstartujte spolu s Kuřetem zdejší tradiční Velikonoční trhy. Začínáme ve 13:00 hod. Přijďte a užijte si sobotní odpoledne plné zábavy,“ říká patronka POMOZTE DĚTEM Marie Doležalová.

Celý den bude připraven bohatý program, ve kterém vystoupí: účinkující muzikálu Ferda Mravenec, Petr Lűftner, Sámer Issa, youtubeři Veronika Spurná a Freescoot, Vesna, kouzelníci a další známé tváře, které Kuře – bez nároku na honorář – podporují.

Přijďte ukázat, že jste to v sobě našli, a kupte si peříčkovou brož!

Kuře můžete podpořit i zasláním DMS v novém formátu. Jednorázová DMS: Vyberte si částku, kterou chcete projekt podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KURE 30 nebo DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na telefonní číslo 87 777.

Trvalá DMS: Trvalá pomoc mění svět k lepšímu! Zadejte trvalou DMS a podpořte tak projekt Pomozte dětem dlouhodobě! Vyberte si částku, kterou chcete každý měsíc projekt podpořit, a odešlete trvalou DMS ve tvaru DMS TRV KURE 30 nebo DMS TRV KURE 60 nebo DMS TRV KURE 90 na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Nadace rozvoje občanské společnosti obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Sledujte s námi, jak peníze na kontě POMOZTE DĚTEM přibývají i jak pomáhají – během přímého přenosu benefičního večera v sobotu 15. dubna od 21:40 na ČT 1.

   
27.03.2017 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [5] dadma [*]

  Dříve jsem přispívala a posílala DMSky skoro na všechno.Kupovala žluté kytičky ,pastelky,srdíčka....atd..od doby co vláda přispívá xy peněz neziskovkám a peníze nejsou kontrolovány ani vlastně pořádně neví kam jdou a jsou to příspěvky buď na romské aktivity a nebo na imigranty a lidé potřební nedostanou nic,tak od té doby přispívám pouze na jeden psí útulek ,ten máme kousek za domem a na jeden kočičí útulek.

  O své nemocné a handicapované občany by se měl postarat stát pokud to tak není je to špatně.

  superkarma: 0 28.03.2017, 13:00:47
 2. [4] nino [*]

  Rikina — #3 Sml67

  superkarma: 0 28.03.2017, 06:33:22
 3. [3] Rikina [*]

  Ani fufník. Sml24 Dvakrát jsme jako neziskovka žádali pomoc pro jedno konkrétní dítě, do písmenka dodrželi postup, všechno pěkně sepsali a předložili, a dvakrát nám jejich slavná hodnotící komise sdělila, že kulový. Tak jo. Poradili jsme si jinak a celé kuře může jít... do kurníku. Sml68

  1. na komentář reaguje nino — #4
  superkarma: 1 27.03.2017, 22:25:35
 4. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 27.03.2017, 18:21:39
 5. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Dík za informaceSml16. Určitě přispěji,je to jedna z charitativních organizací,kam přispívám.

  superkarma: 0 27.03.2017, 16:30:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme