Magie

Dnes začíná novoluní ve štíru, co vás čeká?

V rubrice magie se zabýváme zajímavými úkazy hvězdné oblohy ve spojení s astrologií. Dnešek je zajímavým dnem – začíná listopadový nov a to ve znamení štíra.

scorpio

Jistě víte, že úplněk má svou energii, mnoho lidí je v tomto období citlivější. Stejně jako úplňky, tak i novoluní mají svojí energii. Ta se podle odborníků na astrologii určuje podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu jsou právě nebeská tělesa postavena. Novoluní je nositelem koncentrované pozornosti, otevírá dveře novým věcem, které si vtahujeme do života.

Dnešní novoluní je jedním z nejsilnějších v letošním roce. Je ve znamení Štíra, takže vám nedá vydechnout od všeho, co je ukryto hluboko, hluboko ve vás samotných.

Nov neboli novoluní je pravidelná fáze Měsíce, kdy je k Zemi obrácen neosvětlenou částí. Při novoluní jsou Měsíc a Slunce ve stejném astrologickém znamení. Časově je to: Měsíc setrvává v jednom znamení cca 2 a půl dne, Slunce přibližně 30 dní.

moon

Co to znamená? Budete propojeni s mnoha věcmi, které jsou ukryty kdesi hluboko a které vám nedávají spát. Energie štíra a novoluní vám bude připomínat věci, které nechcete řešit, odpovědi na otázky, které ani nehledáte. Štír vás nutí k zodpovězení těchto otázek uvnitř sebe sama.. otázek, které se týkají minulosti, ale i přítomnosti, kterou nechcete vidět. Je to souboj rozumu a citů. Můžete mít pocit, že stojíte na hraně mezi vlastní temnotou a světlem, budete hledat blahodárné paprsky v temné noci. Je to balancování na hraně, vyrovnání se s tím, co vás tíží.

Novoluní je ale vždy restart, ukončení předchozí fáze a znovuzrození něčeho nového, naděje na vyřešení toho, co vás trápí. Proto si dejte pozor, vnímaví jedinci toto temné novoluní mohou vnímat zvlášť citlivě a podléhat negativním náladám, vztekům a smutkům. 

Vrcholem tohoto procesu je dnešní novoluní 11.11.2015 a doznívat ještě bude do soboty 14.11.2015.

   
11.11.2015 - Astrologie - autor: redakce

Komentáře:

 1. [3] spavec [*]

  Je to zvláštní. Po těžkém dni jsem šla domů a potkala jsem žebračku. Invalidní paní o holích, vypadala velmi zuboženě. Bylo mi jí strašně líto. No a když mě zastavila a oslovila, myslela jsem, že se chce zeptat třeba na cestu.

  A ona mě prosila o 10 korun. Na rohlíky. V tašce jsem měla zrovna čerstvé, těšila jsem se, že si je dám k večeři a že mi zbydou i na druhý den. Peněz jsem moc neměla, desetikorunu už vůbec ne. No a přestože mi žaludek kručel hlady, najednou se slyším, jak jí říkám: Tady máte, peníze nemám, a přeju vám dobrou chuť.

  Paní si rohlíky vzala, a řeknu vám, takovou radost jsem už dlouho neviděla.

  Takže něco na tom asi bude. Souboj rozumu a citů.

  K večeři jsem měla jablko. A fakt jsem nechápala, proč jsem jí ty rohlíky dala.

  superkarma: 3 11.11.2015, 20:34:04
 2. [2] bobani [*]

  už jsem se vůči těmto věcem obrnila Sml30

  superkarma: 0 11.11.2015, 18:40:31
 3. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Jo. Nemohla jsem spat a boli me hlava. Sml22Sml15

  superkarma: 0 11.11.2015, 16:57:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme