Pokud jste si oblíbili pořad na TV Prima „Mladší o pár let“, můžete se těšit na dnešní příběh! Celé prázdniny jsme mohli sledovat každý další čtvrtek od 22.00 reprízy všech sedmi dílů, rozšířené o aktuální dotáčky.

V dotáčkách tohoto pořadu se dozvíte, jak aktéři proměn vypadají dnes, půl roku poté, co jim proměna přinesla a jak se udržují v nově získané formě.

jezova1

Zatímco proměny aktérů předchozích epizod trvaly většinou měsíce, dnešní proměna je tak trochu jiného druhu: paní Ladislava Ježová (43) je manažerkou obchodu se spodním prádlem a je to časově velmi vytížená žena. Věnuje se hlavně práci, na sebe jí mnoho času nezbývá. Do „proměny“ ji přihlásili její zaměstnanci, kteří si všimli, že je poslední dobou velmi unavená a není již tak svěží, jako byla před pár lety. Má to ovšem podmínku: paní Ladislava musí omládnout rychle! A tak se zrodila „rychloproměna“. Paní Laďku odveze natáčecí štáb z jejího obchodu v pátek odpoledne a v pondělí dopoledne ji zase vrátí... Tedy: pokud bude paní Laďka souhlasit!

To je tedy opravdová výzva pro odborníky Kliniky GHC! Existují vůbec procedury, které lze provést tak rychle? Mohou omládnout i ti, kdo se plastických operací bojí nebo na ně nemají čas?

Paní Ladislava byla sice překvapená a zaskočená, ale nenechala se dlouho přesvědčovat. A tak již pár hodin poté byla v rukou lékařů Kliniky GHC. V dotáčce tohoto pořadu se dozvíte, jak paní Ježová vypadá dnes, půl roku poté, co jí proměna přinesla a jak se udržuje v nově získané formě.

jezova2

Více o proměně ZDE.

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů jste měli možnost na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Pomáhat všem našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.
Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu www.ghc.cz

Reklama