Styl

Dnes večer v televizi: Unavená tvář a krása

Pokud jste si oblíbili pořad na TV Prima „Mladší o pár let“, můžete se těšit na dnešní příběh! Celé prázdniny jsme mohli sledovat každý další čtvrtek od 22.00 reprízy všech sedmi dílů, rozšířené o aktuální dotáčky.

V dotáčkách tohoto pořadu se dozvíte, jak aktéři proměn vypadají dnes, půl roku poté, co jim proměna přinesla a jak se udržují v nově získané formě.

jezova1

Zatímco proměny aktérů předchozích epizod trvaly většinou měsíce, dnešní proměna je tak trochu jiného druhu: paní Ladislava Ježová (43) je manažerkou obchodu se spodním prádlem a je to časově velmi vytížená žena. Věnuje se hlavně práci, na sebe jí mnoho času nezbývá. Do „proměny“ ji přihlásili její zaměstnanci, kteří si všimli, že je poslední dobou velmi unavená a není již tak svěží, jako byla před pár lety. Má to ovšem podmínku: paní Ladislava musí omládnout rychle! A tak se zrodila „rychloproměna“. Paní Laďku odveze natáčecí štáb z jejího obchodu v pátek odpoledne a v pondělí dopoledne ji zase vrátí... Tedy: pokud bude paní Laďka souhlasit!

To je tedy opravdová výzva pro odborníky Kliniky GHC! Existují vůbec procedury, které lze provést tak rychle? Mohou omládnout i ti, kdo se plastických operací bojí nebo na ně nemají čas?

Paní Ladislava byla sice překvapená a zaskočená, ale nenechala se dlouho přesvědčovat. A tak již pár hodin poté byla v rukou lékařů Kliniky GHC. V dotáčce tohoto pořadu se dozvíte, jak paní Ježová vypadá dnes, půl roku poté, co jí proměna přinesla a jak se udržuje v nově získané formě.

jezova2

Více o proměně ZDE.

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů jste měli možnost na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Pomáhat všem našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.
Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu www.ghc.cz

   
18.08.2011 - Krása - autor: (red)

Komentáře:

 1. [6] pinokio [*]

  První pocit z těch šatů byl,že jsou svatební.Navíc mi přijdou nevhodné pro starší ženu.Připadá mi,že paní jenom namalovali a řekli jí,ať se usmívá.Sluší jí to,ale žádnou velkou proměnu nevidím.Sml68

  superkarma: 0 01.09.2011, 11:36:21
 2. avatar
  [5] Suzanne [*]

  Lotka — #2 No vidíš, co člověk, to názorSml30 Já jsem z těch šatů totálně unešená. Přijde mi, že je blbě nasvícená - podle stínů v obličeji, jinak jí to moc sluší.

  superkarma: 0 29.08.2011, 08:38:21
 3. [4] Ema.A [*]

  Je to super pořad pro ženy a proměny jsou vždy viditelné. Zajímalo by mě však, zda o sebe ty ženské pečují i po zákrocích. Jestli třeba i po roce vypadají lépe.

  superkarma: 0 19.08.2011, 11:28:35
 4. avatar
  [3] Lotka [*]

  Suzanne — #1 Ale jinak máš pravdu, plastiku tady nevidímSml80

  superkarma: 0 19.08.2011, 07:09:04
 5. avatar
  [2] Lotka [*]

  Suzanne — #1 Krásné šaty? Sml23 Děs.... Ať jí oblečou jinou barvu! Sml15 A hlavně něco normálníhoSml24

  1. na komentář reaguje Suzanne — #5
  superkarma: 0 19.08.2011, 07:08:35
 6. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Vždyť má jen krásné šaty a je namalovaná, ne? A je veselejší... To je fakt nějaká plastická operace?Sml58

  1. na komentář reaguje Lotka — #2
  2. na komentář reaguje Lotka — #3
  superkarma: 0 18.08.2011, 21:38:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme