Bulvár

Dnes večer: Nový nos jako nový začátek v životě paní Ivany

Pokud jste si oblíbili pořad na TV Prima „Mladší o pár let“, můžete se těšit na pokračování příběhů! Od minulého čtvrtka můžete sledovat každý další čtvrtek od 22.00 reprízy všech sedmi dílů, rozšířené o aktuální dotáčky.

nos

nosV dotáčkách tohoto pořadu se dozvíte, jak aktéři proměn vypadají dnes, půl roku poté, co jim proměna přinesla a jak se udržují v nově získané formě.

Dnes večer uvidíte příběh paní Končelíkové

Paní Ivana Končelíková (44) měla vrozený rozštěp nosu a tato vada se v jejím životě stala doslova prokletím – nikdo z lékařů, které navštívila, jí nedokázal pomoci, navíc byla vystavena posměchu, který ji obzvlášť bolel od kamarádů její nejmladší dcerky. Cítila se v životě diskvalifikovaná. Své vadě připisovala i další životní neúspěchy: ve vztazích s muži a v oblasti pracovních příležitostí.

Nos paní Ivany stál tak v centru velké proměny páté epizody pořadu Mladší o pár let 2. Sami plastičtí chirurgové přiznávají, že operace nosu patří v jejich oboru k těm nejtěžším a v případě vrozené vady paní Ivany to platí dvojnásob. Náročné a ojedinělé operace na Klinice GHC se tedy ujala specialistka z nejpovolanějších, kapacita ve světovém měřítku: profesorka MUDr. Markéta Dušková, CSc. Profesorka Dušková,  která se specializuje právě na operace obličeje a nosu, dokonce vnesla do světa medicíny nový postup operace nemocných s rozštěpem. Jak celková proměna dopadla a jak se paní Končelíková dneska cítí? Dívejte se večer na Primu!

Seznam epizod:nos

21.7. Ivana Končelíková

28.7. Vlastimila Kubínová

4.8. Eva Lanzingerová a Petr Bajgar

11.8. Zuzana Rambousková

18.8. Ladislava Ježová

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů jste měli možnost na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Pomáhat všem našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu www.ghc.cz

   
21.07.2011 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] kobližka [*]

  Úplně jiný člověk Sml67

  superkarma: 0 21.07.2011, 20:24:09
 2. avatar
  [2] vodfon, kolie [*]

  Dívala jsem seSml58Ona měla neoperovaný  vrozeny rozštěp patra

  superkarma: 0 21.07.2011, 14:46:01
 3. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67 je z ní kočka Sml67

  superkarma: 0 21.07.2011, 14:39:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme