Pokud jste si oblíbili pořad na TV Prima „Mladší o pár let“, můžete se těšit na pokračování příběhů! Nyní můžete sledovat každý další čtvrtek od 22.00 reprízy sedmi dílů, rozšířené o aktuální dotáčky. V dotáčkách tohoto pořadu se dozvíte, jak aktéři proměn vypadají dnes, půl roku poté, co jim proměna přinesla a jak se udržují v nově získané formě.

Zuzana Rambousková

Zuzana RambouskováÚčastnicí dnešní epizody Mladší o pár let je Zuzana Rambousková (46). Pracuje jako terénní pečovatelka. Žije s přítelem a má tři dcery. Dvě starší, z prvního manželství, a šestiletou Zuzanku, jejímž otcem je Zuzany současný přítel. A právě nejmladší dcerka byla tím, co Zuzanu přimělo přihlásit se na casting Mladší o pár let 2. „Paní učitelka si myslela, že mě do školy přivedla babička,“ vzpomíná smutně Zuzanka. A to bylo impulsem k tomu, začít s věkem bojovat.
Jak si tentokrát poradili odborníci Kliniky GHC s problémy paní Zuzany? Vrátí Zuzance maminku mladší o deset let, jak si přeje? Jak se Zuzana cítí dnes, půl roku po proměně? Sledujte dnes večer!

Velkým problémem paní Zuzany byla postava. Po posledním těhotenství přibrala téměř 30 kilogramů. „Jestli mi odborníci změní obličej, je to určitě i motivace dělat něco s tělem,“ uvažovala paní Zuzana ještě před proměnou. Přiznala ale, že její životospráva není ukázková. Ráda vaří česká jídla, peče, ráda jí, ale prakticky nesportuje. O zákrocích najdete více ZDE.

Jak se Zuzana cítí dnes, půl roku po proměně? Sledujte dnes večer!

Zuzana Rambousková

Další epizoda:

Zuzana Rambousková

18. 8. Ladislava Ježová

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů jste měli možnost na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Pomáhat všem našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu www.ghc.cz

Reklama