Dnešní téma dne jsou lichotky. Dělají vám dobře, neříkejte, že ne! A proto se pochlubte, čím vám někdo udělal největší radost. Která lichotka vám v paměti zůstává jako ta největší?

Věřím, že nadpis tohoto článku vám udělal radost. Nebo patříte mezi nihilistky, které jakékoliv lichotky odmítají? Možná i taková se mezi vámi najde, i té dávám možnost se vyjádřit a osvětlit mi svůj postoj.

Škoda, že vás všechny, nebo jednotlivě nevidím, abych vám mohl poklonu vyseknout osobně. Tak to berte aspoň takhle. A věřte, že to myslím upřímně.

Dnes nás čeká typický podzimní den, teploty by měly přelézt 10 stupňů celsia, v Čechách polojasno, bez deště a na Moravě sem tam přeháňka.

A k tomu věřím, že nás čeká zajímavé a pro mne inspirativní téma.

Přidám lichotku, která zasáhla a velmi potěšila jednu moji kamarádku.

Sbalil ji můj známý, obratný svůdce žen a proutník. Byla již delší dobu bez partnera. Byla si vědoma toho, že on má doma manželku a za sebou desítky paralelních vztahů. Byla si vědoma, že on svou ženu nikdy neopustí. Přesto do toho vztahu šla.

A po jednom z prvních milování, kdy spolu leželi nazí na posteli, si ji on velmi pozorně prohlížel. Zabloudil očima do jejího rozkroku a pronesl: „Tak krásnou (dosaď vlastní název pro ženský pohlavní orgán) jsem ještě neviděl!!!“ Prý  se zarděla, dala nohy k sobě, ale když jí došlo, s kolika jinými ji srovnával, cítila se prý více než mile potěšena a za jeho lichotku se mu prý zajímavě odměnila.

Tak vzhůru do tématu. Zamyslete se, zasněte a napište mi do e-mailu:

  • Jak to máte s lichotkami?
  • Vzpomínáte na nějakou?
  • Jste ráda polichocena?
  • Nebo se lichotek bojíte?

Můžete to sdělit mně a našim čtenářkám v rámci dnešního tématu dne.

Pošlete mi své příběhy a vzpomínky na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

a získejte poukázku do zlatnictví ve vašem městě za 1 000,-

Tou odměním tu z vás, která mne nejvíce zaujme, pobaví, rozesmutní, či rozesměje. Prostě zaujme.

Reklama