Bulvár

Dnes vám to moc sluší!!!

Dnešní téma dne jsou lichotky. Dělají vám dobře, neříkejte, že ne! A proto se pochlubte, čím vám někdo udělal největší radost. Která lichotka vám v paměti zůstává jako ta největší?

Věřím, že nadpis tohoto článku vám udělal radost. Nebo patříte mezi nihilistky, které jakékoliv lichotky odmítají? Možná i taková se mezi vámi najde, i té dávám možnost se vyjádřit a osvětlit mi svůj postoj.

Škoda, že vás všechny, nebo jednotlivě nevidím, abych vám mohl poklonu vyseknout osobně. Tak to berte aspoň takhle. A věřte, že to myslím upřímně.

Dnes nás čeká typický podzimní den, teploty by měly přelézt 10 stupňů celsia, v Čechách polojasno, bez deště a na Moravě sem tam přeháňka.

A k tomu věřím, že nás čeká zajímavé a pro mne inspirativní téma.

Přidám lichotku, která zasáhla a velmi potěšila jednu moji kamarádku.

Sbalil ji můj známý, obratný svůdce žen a proutník. Byla již delší dobu bez partnera. Byla si vědoma toho, že on má doma manželku a za sebou desítky paralelních vztahů. Byla si vědoma, že on svou ženu nikdy neopustí. Přesto do toho vztahu šla.

A po jednom z prvních milování, kdy spolu leželi nazí na posteli, si ji on velmi pozorně prohlížel. Zabloudil očima do jejího rozkroku a pronesl: „Tak krásnou (dosaď vlastní název pro ženský pohlavní orgán) jsem ještě neviděl!!!“ Prý  se zarděla, dala nohy k sobě, ale když jí došlo, s kolika jinými ji srovnával, cítila se prý více než mile potěšena a za jeho lichotku se mu prý zajímavě odměnila.

Tak vzhůru do tématu. Zamyslete se, zasněte a napište mi do e-mailu:

 • Jak to máte s lichotkami?
 • Vzpomínáte na nějakou?
 • Jste ráda polichocena?
 • Nebo se lichotek bojíte?

Můžete to sdělit mně a našim čtenářkám v rámci dnešního tématu dne.

Pošlete mi své příběhy a vzpomínky na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

a získejte poukázku do zlatnictví ve vašem městě za 1 000,-

Tou odměním tu z vás, která mne nejvíce zaujme, pobaví, rozesmutní, či rozesměje. Prostě zaujme.

   
13.10.2011 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [3] átéčko [*]

  Já lichotky k tomu, jak vypadám, neberu nějak vážně. Vím , jak vypadám když je mi blbě, nebo když mě bolí hlava, tak to beru s rezervou. Milé lichotky jsem ale slyšela, když jsem byla se synem v Motole. Syn po operaci ležel na pooperačním oddělení a já jsem zůstala na odd., kam jej měli po operaci dovézt. Bylo to ale několik dnů, takže jsem si brala do kočárku nějaké děti a vozila je po chodbě, krmila je a hrála si s nimi.

  Až jednou mě oslovila jedna z maminek, a zeptala které z těch dětí je moje. Že to nemůže poznat. Prý ze mě tak září mateřská láska, že děti, které vozím a ukládám do postýlek usínají s úsměvem.

  Tohle byla pro mě nejhezčí lichotka.

  superkarma: 0 13.10.2011, 12:10:39
 2. avatar
  [2] evelyn [*]

  Ja jednou dostala takovej usmevnej kompliment, ovencena taskama vychazim z obchodu a tam nejakej kluk, max tricet, na kole, usmiva se na me, ale jelikoz ho neznam, nemam chut opetovat usmev, tak se otocim na podpatku a odchazim, on me na kole dozene po nekolika desitkach metru a prej jestli me muze na chvili zdrzet. Ne nebyla jsem prijemna, ale svolila jsem s tim, ze asi potrebuje vedet kudy se dostane nekam... Ale on mi vyrazil dech vetou, ze dekuje, ze jsem, ze jsem slunecni paprsek. Nemyslel to ironicky, to bych na vyrazu a podani poznala. Jsem se zastydela a podekovala. Komplimentu jsem za svuj, uz pomerne dlouhy zivot, dostala spousty, ale nezapamatovala jsem si jejich zneni, byly to ty klasicke fraze, nic neobvykleho, na rozdil od tohodle, ten mi utkvel v pameti Sml16

  superkarma: 0 13.10.2011, 10:07:27
 3. [1] tetička25 [*]

  Nějak musím začít se správcovstvím, tak to zkusím tady, lichotkou - ženy-in, přijďte se podívat, jak nám to sluší na facebooku

   http://cs-cz.facebook.com/pages/%C5%BDena-incz/92453272357?sk

  těším se tam na vás, mohu vám slíbit milé zacházení, určitě tam najdete spoustu přátel o kterých možná ani nemáte tušení. Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 13.10.2011, 08:19:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme