Dnes máme téma dne dopravní nehody a vaši účast v nich. Smutné i veselé historky. Seberte odvahu a napište.

Krásné dobré ráno čtenářky. Včera mne potkala drobná dopravní nehoda, jen plechy. Viníkem byl člověk co do mne nacouval při výjezdu z parkoviště. Špatně se rozhlédl. A  tak jsem dnešním tématem dne udělal právě dopravní nehody.

Ona není nehoda, jako nehoda. Za svůj život jsem jich zažil několik. Své první auto jsem při couvání nabořil do staletého dubu, protože jsem se jako začátečník zapomněl dívat do zrcátka. Snad nejhorší co jsem zažil, bylo vloni v zimě při návratu z reportáže u malého těžce postiženého chlapce, na kterého jsme dělali sbírku. Kamion na štorc na zledovatělé D1 zablokoval dálnici a brzdící auta se navzájem srazila, klouzajíc z kopce dolů.

Anděl strážný stál nade všemi. 14 aut a tři kamiony v hromadné havárii a ani jedno vážné zranění. Dana Svobodová, se kterou jsem v tom autě tenkrát jel, se domnívá, že nás opatroval anděl strážný za to, že jsme chtěli tomu chlapci pomoct.

Jsou však i nehody, které mění osudy lidí a rodin. Jsou nehody, za které mohou piráti silnic. Jsou však i lidé z opačného konce morálního spektra. Lidé, kteří jsou slušní a ohleduplní i na silnicích.

A tím jsme u dnešního tématu dne.

  • Už jste někdy bourala?
  • Byla jste účastníkem nehody?
  • Jak se to přihodilo?

Napište mi vaše příběhy smutné i veselé. Napište mi, co si myslíte o pirátech silnic. Znáte nějakého anděla?

Vše směřujte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedné z vás za dnešní příběh pošlu krásnou květinu!

V 10.00 zveřejním fotografii a vy budete pod ní moct psát své komentáře. Tak která napíše nejlepší komentář dle čtenářek, bude odměněna.

Tak krásný den a hlavně bez nehod…

Reklama