Dříve, než se malá Natálka ve škole rozkoukala, už zase šupajdila domů. Tak popisuje první školní den své dcerky čtenářka Krupová...

Podívejte se, jak to v první školní den slušelo malé Natálce...


krupova

Dneska naše velká školačka vyrazila do první třídy. Od babičky dostala kornout dobrot na cestu. Nakonec jsme ani aktovku nepotřebovaly. Dnes to byla spíš informativní schůzka a dřív než se malá rozkoukala po třídě a družině, tak jsme zase šly domů. Ale byl to pro Natálku velký zážitek. V lavici seděla ani nedutala a důležitá byla víc než já :-). Seznámila se s paní učitelkou. Děti už znala ze školky. Už nám zbývá dokoupit pár nezbytností a můžeme začít se studiem čtení, psaní, počítání :-)

Krupová

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Soutěž: Poznejte dospěláka

  • 3. nápověda: Čichnout si k záhadné květině, může mít nečekané následky na organismus.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Vyfoťte svého školáčka, jak vyráží do školy! Tuto fotku mi pak pošlete s krátkým popisem do e-mailové schránky redakce (viz níže). Fotky budu během dne uveřejňovat v našich novinkách a jednu z nich, respektive jednu přispěvatelku na konci tématu odměním pěkným dárkem pro děti, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

Fotky posílejte nejpozději 3. 9. 2012 do 14.30 hodin, zvýšíte tak šanci na uveřejnění. A připomínám, že každá fotka musí mít krátký popis.

ceny

Reklama