Když jsme v redakci sbírali tipy na denní témata, jedním z nich bylo i „léto na ostro“. Ujala jsem se ho, přestože sama tak chodím zcela výjimečně. Ale je to téma stylové a věřím, že bude o čem diskutovat.

naostro

Jen si nejsem jistá, zda se k chození na ostro některá z vás přizná a něco o něm napíše. Tak abyste neřekly, že jsem „sketa“ a že se stydím, tak začnu. Já na ostro chodím! Ale pozor, než mě nazvete nestydou a nekulturním barbarem, přečtěte si, za jakých okolností.

Naostro chodím jedině cestou z pláže. Má to hned několik výhod.

Většinou nosím dlouhé šaty, takže nehrozí nebezpečí, že je vítr pozvedne víc, než je slušné. Na pláž jdu rovnou v plavkách, které jsou pochopitelně suché a čisté. Někde jsou sice převlékací kabinky, ale na pláži, kam jsme chodili my, byly z rákosu, takže skoro průhledné.

Takhle sundám šaty a můžu rovnou do vln.

Před odchodem z pláže nemusím čekat, až mi plavky uschnou. Suché, ale nasolené stejně nejsou příjemné tělu ani šatům. Obléknu šaty a mokré plavky svléknu klidně před lidmi, aniž bych „šachovala“ s ručníkem. Nepotřebuji s sebou žádné prádlo na převlečení, které stejně při zpáteční cestě zpotím a nasolím.

Prostě je to fajn a o dovolené u moře si chození na ostro užívám.

Ale jinak bych si to samozřejmě netroufla a přišlo by mi to hloupé, nehygienické, nevhodné. Nedokážu si představit, že bych takhle chodila třeba po městě.  

  • A co vy, milé ženy-in, přiznáte se některá z vás, že chodíte bez prádla?
  • Za jakých okolností?
  • Chodíte na ostro v parném létě třeba doma na zahradě? Chodíte na ostro z pláže jako já?
  • Vidíte v tom nějaké výhody, nebo vám to přijde nepatřičné?
  • Chodíte v létě bez podprsenky?
  • Máte nějakou příhodu s chozením na ostro?
  • Stalo se vám někdy, že vás k tomu okolnosti donutily?

Uznávám, že je to poměrně choulostivé téma, ale napsat příspěvek se určitě vyplatí. Deset prvních čtenářek, které napíšou, přibude 1 000 bodů do Srpnové věrnostní soutěže.

Pochopitelně, že jedna z vás  získá i obligátní dárek za příspěvek. Tentokrát je to balíček vlasových přípravků od Pantene

dárek

Na vaše příspěvky, názory a příhody se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz 

Reklama