Bulvár

Dnes on-line rozhovor s Tomášem Krejčířem!


Tomáš Krejčíř, šestatřicetiletý charismatický herec, manžel a otec tří dětí. Jistě si na něj vzpomínáte, když moderoval Snídani s Novou, Prima jízdu či svého času i Saunu. Pak se mu však povedlo zahájit v roli Adama Rubeše velmi divácky oblíbený seriál Rodinná pouta, který pak následovala Ordinace v růžové zahradě. Vždy se objevil jen v první sérii a pak si někam odcestoval.

 

Zahrál si však i ve filmech jako je Útěk do Budína nebo Prachy dělaj člověka. Objevil se i v několika zahraničních snímcích. Studium DAMU se mu tedy rozhodně vyplatilo. Díky všem těmto svým aktivitám volný čas prakticky nemá, a když ano, snaží se ho věnovat svým koníčkům a rodině.

 

Mezi jeho koníčky patří například kulečník, šachy nebo sport. Rozhodně nepohrdne ani chvilkou strávenou u dobré knihy. Jeho nejoblíbenějším autorem je Robert Merle, obzvláště jeho dílo „Smrt je mým řemeslem“. Co mě osobně potěšilo, že neopovrhne ani anglickým autorem C. S. Lewisem, kterého můžete znát díky jeho Letopisům Narnie.

 

Z filmů má rád pohádky, historická dílka, nízkorozpočtové snímky a dokumenty. Nejraději sleduje například „Pyšnou princeznu“. Možná to bude jeden z důvodů, proč se těší na Vánoce. A kdybyste ho chtěli potěšit něčím dobrým k jídlu, zkuste mu upéct kachnu s červeným zelím a s minimálně dvěma druhy knedlíků. Rozhodně mu však k tomu nenabízejte pivečko. Alkohol totiž vůbec nepije!

 

Zajímá vás Tomáš Krejčíř víc? Chtěla byste vědět, jaké jsou jeho zážitky s dětmi? Jak se mu natáčely televizní seriály? Na čem pracuje právě teď a jaké jsou jeho plány do budoucna?

 

Máte možnost! Ve čtvrtek 20. září 2007 od 13. hodiny vám bude k dispozici na našem chatu!!!

   
20.09.2007 - Kultura - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. [6] MartinaC [*]

  superkarma: 0 23.11.2007, 12:37:38
 2. avatar
  [5] Meander [*]

  Husopaska: Já ji taky obdivuju. Nebo spíš lituju. Jeho názory na partnerské soužití, jak jsem četla v jednom z rozhovorů, mě odeslaly pod stůl.

  superkarma: 0 20.09.2007, 14:03:03
 3. [4] Husopaska [*]

  Tomáš Krejčíř je pohledný a mně sympatický muž,ale obdivuji jeho manželku, jak to vedle něj všechno zvládá.Děti,domácnost,vlastní život,soužití s tak vytíženým hercem, .....Takže jestli si přivydělá nějakou reklamou a donese penízky domů,určitě bych se nebránila a užila bych si je v době, kdy není doma.

  superkarma: 0 20.09.2007, 13:18:20
 4. avatar
  [3] Aja [*]

  Nějak ho nemusím. Takovej špičatej vlezlouš z reklamy na fleky

  superkarma: 0 20.09.2007, 10:44:54
 5. avatar
  [2] Amálie [*]

  dkd: Určitě by se ani po tvé otázce nezeptal na tvoje koníčky, záliby a plány do budoucna.

  superkarma: 0 20.09.2007, 10:13:46
 6. [1] dkd [*]

  Nezájem.
  No, možná bych se zeptala: "Jak se Vám pere?"

  superkarma: 0 20.09.2007, 09:37:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme