Překrásné ráno všem! Dnešní den bude ve znamení zvedání sebevědomí, milé čtenářky! Proto okamžitě zahoďte všechny chmury, sáhněte do šatníku pro nějaký perfektní kousek oblečení a udělejte si radost tím, jak v něm jste šik!

Dobré ráno, milé čtenářky!

Dnes jsem málem zaspal, ale nakonec (s jazykem na vestě) dorazil do redakce... A myslím, že je to i pochopitelné: Komu by se chtěla vstávat do tmy, že? Svět nás už začíná pěkně studit, za krátko začne sněžit - pesimistické prognózy dokonce mluví o tomto týdnu... br... rozhodl jsem se, najít něco pozitivního. Tak třeba zimní čas; ručičky se nám záhy posunou o hodinu dál, což znamená, že se jedné noci o hodinu déle vyspím!

Chci, aby tentokrát v magazínu nepanovala podzimní, leč dobrá nálada. Proč? Nejen proto, že mít dobrou náladu je zkrátka fajn, ale třeba i proto, že jsme již delší dobu neměli v magazínu fototéma, a ta většinou dobrou náladu nosí. Tedy to dnes napravíme! Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama