Novinky

Dnes máte poslední možnost hledat a vyhrát Acqua di Giò od Armani!

Nová hledací soutěž je ve finále! Už jen dnes můžete hledat a vyhrát vůni pro Vašeho partnera! Chcete, aby Váš partner krásně voněl, byl smyslný? Pak se zapojte do hledací soutěže a věřte, že pokud budete mít štěstí a vyhrajete, tak bude partner novou luxusní vůní Acqua di Giò unesen!

Co můžete vyhrát?

 • Acqua di Giò - Oslava svobody

Film, který je prezentován na kanálu Giorgio Armani Beauty YouTube*, je smělým a  působivým odkazem na původ Acqua di Giò. Na příběh, který se začal psát už před osmnácti lety... Na představení muže Acqua di Giò.

Vysoce kontrastní film ukazuje muže spojeného s přírodou, moderního Apollóna, který se zrodil z kamene a vody a  který se poprvé v životě seznamuje s přírodou i  svobodou. Acqua. Osvobozující síla vody mu dala volnost, propustila ho ze všech pout. Pomalé dýchání, napětí, že by se dalo krájet, zrychlený tep, divoce bušící srdce. Tělo se chvěje v dokonalé harmonii s přírodou. Muž Acqua Di Giò se zjevuje z temnoty, běží vstříc světlu a noří se do života. Acqua di Giò, zářivá aura, intenzivní svěžest: Vůně svobody

Film můžete vidět na na kanálu Giorgio Armani Beauty YouTube v našem předchozím článku o vůni:

Pravidla

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 26. května 2014, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Každý všední den, od úterý do pátku, vyhraje 1 z Vás, celkem tedy 4 soutěžící vůni Acqua di Giò 50 ml v hodnotě 1700 Kč.

patek

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 26.května 2014, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

Soutěž probíhá od úterý 17. 6. 2014 od 13 hodin až do pátku 20. 6. 2014 od 8 do 24 hodin.

   
20.06.2014 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [2] jarupro [*]

  Po druhé dvanáctihodinové směně v práci se mi konečně podařilo vyhledat všech 20 obrázků s kouzelnou pánskou vůní. Kéž by se štěstíčko na mne usmálo. Přeji všem dobrou noc a krásné sny.Sml16

  superkarma: 0 20.06.2014, 21:32:56
 2. avatar
  [1] marde [*]

  Mám dohledánoSml59

  superkarma: 0 20.06.2014, 09:22:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme