Máte rády mafiánské prostředí? Nebo jinak. Máte rády mafiány? Americký herec Robert de Niro je svou vizáží k mafiánským rolím přímo předurčen. I když v premiérovém filmu Mafiánovi, který přichází do našich kin právě dnes, hraje spíše mafiána na odpočinku. Nebo ne?

Zkušený režisér Luc Besson se pokusil volně navázat na úspěšné Mafiány jiného zkušeného režiséra, Martina Scorseseho, a natočil film Mafiánovi. Akční komedii v hlavní roli s nestárnoucím Robertem De Nirem a stále okouzlující Michelle Pfeiffer. Jejich potomky si zahráli Dianna Argon a John D´Leo.

rodinka

na první pohled rodinka jako každá jiná

Děj filmu

Kdysi měl mafiánský boss Giovanni Manzoni (Robert De Niro) všechno pod palcem. Ale časy se mění. Společně s jeho ráznou manželkou Maggie (Michelle Pfeiffer) a jejich dvěma dětmi jsou za příkladnou spolupráci se zákonem umístěni do programu na ochranu svědků.
Jenže zoufalý agent FBI Stansfield (Tommy Lee Jones) je musí přestěhovat, protože po nich začínají pátrat mafiánské klany, které udavačství neodpouští a trestají je trestem nejtvrdším.
A tak se z rodiny Manzoni stávají Blakeovi, kteří se v tichosti stěhují z Ameriky do Francie.
Jejich chování a zvyklosti se však stávají pro život v utajení velkou překážkou. Žít životem spořádaných občanů se jim prostě nedaří, protože celá tato rodinka má mafiánství v krvi.

Pokud se chcete dobře pobavit,
určitě si nenechte Mafiánovy ujít.

obl

mafián nikdy nespí!

am

já vám dám, hloupá Američanka...

spolu

co bude dál? Neboj se!

Mafiánovi (2013)

plmm

Mafiánovi v kinech od 14. listopadu!

Režie: Luc Besson
Scénář:Luc Besson, Michael Caleo
Výkonný producent: Martin Scorsese
přístupnost: od 12 let

poskytnutý materiál: www.magicbox.cz

Reklama