.

Dnes je poslední den hledací soutěže o krásné letní ceny od Dove, Rexony, Maybelline a Braun

Novinky

Dnes je poslední den hledací soutěže o krásné letní ceny od Dove, Rexony, Maybelline a Braun

Poslední den hledací soutěže je tu. Dnes máte poslední šanci dohledat si naše krásné letní ceny od Dove, Rexony, Maybelline a zúčastnit se i slosování o žehličku na vlasy Braun Satin-Hair 7 Sensocare.

Buďte se Ženou-in svěží po celé léto!

Ve čtvrtek, pátek, sobotu – neděli, pondělí a úterý hrajete o balíček ve kterém najdete:

 • Dove DermaSpa
 • Rexona active shield
 • řasenku Push Up Drama od Maybelline NY

Ty z vás, které se do hledání zapojí od čtvrtka do úterý budou ve slosování o žehličku na vlasy Braun Satin-Hair 7 SensoCare hodnotě 2 490 Kč.

 Pravidla jsou jednoduchá!

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 1.6. 2016, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od čtvrtka do úterý. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli.

utery

A o jaké ceny soutěžíme?

Žehlička na vlasy Satin-Hair: hladké jsou chic

Rovné hladké vlasy nikdy nevyjdou z módy. Stále jsou základem sexy stylu. A ještě nikdy nebylo snadnější těšit se z nádherně hladkých, zdravých a zářivých vlasů tak bezpečně a pohodlně - kdykoli chcete.

 satin hair

satin hair c

braun.braun.com/cz/hair-care/satin-hair-straighteners

Senzory zabudované v žehlicích deskách zjišťují úroveň vlhkosti v každém pramenu vlasů a automaticky přizpůsobí ideální teplotu od kořínků ke konečkům pro hladší účes, který déle vydrží. Dopřejte si perfektní účes bez rizika poškození vlasů.

Tónovací tělové mléko Dove Summer Revived

Tónovací tělové mléko Dove Summer Revived je samoopalovací tělové mléko pro střednětmavé až tmavé opálení. Propůjčuje pokožce zdravě opálený vzhled po celý rok. Dodává pleti přirozený opálený vzhled a vyživující péči.

dovee

Rexona Tuhý deodorant Motionsense Active Shield 40 ml

Tuhý deodorant Motionsense Active Shield Vás perfektně ochrání proti pocení i zápachu. Představuje vynikající ochranu i v nejvypjatějších momentech. Díky patentované technologii Motionsense reaguje přímo na pohyb.

rexona

Řasenka Push Up Drama, Maybelline NY

Buďte extrémní! Přitáhněte pozornost k vašim očím a dodejte řasám objem, který se jen tak nevidí! Nová, inovativní řasenka od Maybelline Push Up Drama má unikátní kartáček ve tvaru písmene U, který obalí a nadzvedne každou řasu zvlášť. Tím získají řady dramatický “push up efekt” a maximální objem, který je stále v módě! Nová řasenka Push Up Drama byla aktuálně použita při líčení v rámci Fashion Weeku v New Yorku. Novinka Push Up Drama je dokonalá pro vytvoření looku jako z přehlídkového mola.

řasenka

Tajemství řasenky Push Up Drama se ukrývá v jedinečném patentovaném kartáčku ve tvaru písmene U, který obalí a nadzvedne každou řasu. Extra velké a bohaté štětinky kartáčku navíc řasy perfektně oddělí a každou zvlášť důkladně obalí barvou. Řasy tak získají opravdu neskutečný objem a jsou krásně natočené!

pushupdrama

Výrazné řasy jsou trendem číslo jedna jak na přehlídkových molech, tak i v ulicích New Yorku. Pohled, který upoutá, nyní můžete mít i vy! Přichází nová řasenk Push Up Drama, která pozdvihne vaše líčení o úroveň výš. Připravte se na extrémní a kolosální objem vašich řas s řasenkou Push Up Drama od Maybelline New York, která byla použita světovými make - up artisty při líčení během newyorského fashion weeku v únoru 2016.

   
21.06.2016 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [5] Markéta Hánová [*]

  Jen se chci zeptat, proč pokáždé, přestože najdu všech 10 obrázků, to mám zařazené v chybných odpovědích?

  superkarma: 0 21.06.2016, 21:58:08
 2. [4] anina4 [*]

  chybí mi jeden kousek a ne a ne najít,už mě nebaví procházet vše znovu,ahjo

  superkarma: 0 21.06.2016, 18:46:43
 3. avatar
  [3] vladka321 [*]

  Ještě jsem se k tomu nedostala, ale pokusím sde...

  superkarma: 0 21.06.2016, 17:39:45
 4. [2] bobani [*]

  jdu na to

  superkarma: 0 21.06.2016, 09:43:04
 5. [1] telelot [*]

  hotovoSml16

  superkarma: 0 21.06.2016, 07:38:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme