Dnes je 12. 12. 2012. Krásné datum, že, milé ženy-in. Dalo by se říci, že přímo magické. Byla by škoda ho nevyužít  a nenechat se inspirovat k dennímu tématu. Co vám říkají čísla? Máte své šťastné, či smolné číslo?

Datum 12. 12. 2012 a čtyři dvojky v něm přímo svádějí k tomu, abychom se obrátili na numerologa, aby nám vyložil, co znamenají. Čtyři dvojky v jednom datu přece něco musí znamenat! Je to šťastné datum? Jaký bude člověk, který se dnes narodil, nebo ještě narodí?

Na to jsem se zeptala kartáře, astrologa a numerologa, který si říká Raven Argoni

Vždycky, když se v nějakém datu opakují čísla, jako třeba dnes dvanáctky, mají lidé tendence tomu přisuzovat nějaký význam a dělají důležité kroky. Třeba sází, uzavírají sňatky, podepisují smlouvy a věří, že jim to přinese štěstí.  Ale já bych byl obezřetný a nabádal k opatrnosti. Dvojka jako taková není zrovna žádná výhra. Dvojka symbolizuje rebela. Je to jako akce a reakce. Bůh je číslo jedna a ďábel je dvojka. Být druhý byla vždycky potupa. Všimněte si, že málokterá firma si dá dvojku do svého názvu.

Tak vida. Člověk by řekl krásné datum, a nakonec z toho vyleze číslo, které je přinejmenším rozporuplné. Naštěstí tomu moc nevěřím a beru to s rezervou!

Jsem sice člověk senzitivní, ale abych se přiznala, na čísla moc nedám. Matematika mi k srdci  zrovna nepřirostla. Ale některá čísla jsou mi prostě sympatická a věřím, že mi přinesla štěstí. V první řadě jsou to čísla lichá. Třeba sedmička. Obecně se o ní říká, že je magická, ale když jsem dělala přijímačky na střední školu a vylosovala si číslo sedm, neměla jsem o tom ani páru. Až když jsem byla přijata, stoupla u mě v ceně.

Dalším důležitým číslem je jedenáctka. Tohle číslo se mi líbí. A nejen výtvarně. Jedenáctého mám svátek a jedenáctka mi přinesla štěstí v dalších přijímačkách.

Třetím pro mě významným číslem je pětka. Je to moje životní číslo a myslím, že přesně vystihuje mé vlastnosti. Znáte své životní číslo? Vypočítáte si ho, když sečtete všechna čísla z data svého narození. Příklad. Člověk narozený 12. 12. 2012 má životní číslo 2. Takže na tom magičnu určitě něco bude.

A ještě na něco nesmím zapomenout. Dnes 12. 12. má narozeniny moje neteř. Takže, Lenko, všechno nejlepší, ať se ti nadále daří bez ohledu na to, že se v tvém datu dvojky opakují.

Více o horoskopech a magických číslech se dočtete www.argoni.com

Co vy a magická čísla milé ženy-in? Máte své šťastné číslo? Jedno, nebo je jich víc? Věříte na magii čísel? Jaké je vaše životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu? Máte naopak číslo, které vám přináší smůlu? Je to pověstná třináctka, nebo jiné číslo?

Má vaše datum narození hezkou nebo zajímavou sestavu čísel? Přičítáte mu nějaké zvláštní vlastnosti? Jak se cítíte dnes, 12. 12. 2012?

Napište nám na toto zajímavé téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Deset nejrychlejší získá tisíc bodů a jedna krásný dárek od Albi - Čaj pro štěstí, diář 2013 a podložku pod myš (viz foto níže).

darky

Reklama