Dnes si s vámi chci povídat o speed datingu. Jak nás téma v redakci napadlo? Jednoduše: jedna z vás se nám svěřila s tím, že se na něj příští týden chystá. Nechala se do toho uvrtat kamarádkou, která tam nechtěla jít sama. Co vy? Máte s tím nějakou zkušenost? Zkusila byste to?

Zaregistrujete se v agentuře, zaplatíte poplatek (cca 300 až 500 Kč). Přijdete do nějaké agenturou zarezervované restaurace či baru a posadíte se ke stolečku. Na jeho protější straně se rázem začnou střídat vaši potenciální partneři. Za pět minut musíte každého z nich odhadnout a rozmyslet si, jestli ho chcete ještě někdy vidět. Setká se v budoucnu i on rád s vámi? To se uvidí... My v redakci jsme mimochodem zvědavé, jak to dopadne čtenářce Janě, která se na speed dating chystá příští týden se svou kamarádkou. A co si o tom myslíte vy? Třeba jste speed dating už sama vyzkoušela... Pochlubte se, podělte se o svoje zkušnosti!

Téma dnešního dne: Speed dating neboli rychlé rande.

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

Reklama