Zdraví

Dlouhotrvající ochrana vašich očí

 

Trápí vaše oči častá suchost? Pálí vás? Máte pocit, že v nich něco máte? Znepříjemňuje vám tato skutečnost život? A nevíte, jak tomu zabránit? Pravděpodobně jde o problémy spojené s pocitem suchého oka, které jsme podrobně popisovali ZDE.

Preparáty, které zvlhčují povrch očí a nahrazují chybějící nebo patologický slzný film, obvykle známe pod názvem umělé slzy, zvlhčující nebo komfortní oční kapky. Aplikace zvlhčujících kapek na rohovku přináší svému uživateli úlevu a odstraňuje příznaky spojené s pocity suchého oka.

SYSTANE™ zvlhčující oční kapky  poskytují dlouhodobou úlevu od nepříjemných pocitů suchého oka. Obsahují jedinečný gelovitý a zvlhčující systém, který je vyroben tak, aby se přizpůsobil individuálnímu pH slzného filmu každého uživatele. To zajišťuje optimální vlastnosti a poskytuje zvýšenou úlevu pro každého individuálního uživatele.

Zvlhčující ochrana SYSTANE™ na rozdíl od jiných preparátů vytváří ochranný štít oka, který umožňuje opravu povrchových buněk ve zdravém mikroprostředí. Obzvlášť účinný je ve snížení ranní suchosti očí, suchosti očí na konci dne a pocitu cizího tělíska v oku.


Výsledkem je pohodlí a úleva, které trvá!

 

 

 

   
10.03.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] RenataP [*]

  Řeším to tím, že si kapu do očí roztok na čočky (solo care aqua) a vyhovuje mi to, není do drahý a může se to vícekrát denně.....

  superkarma: 0 12.03.2006, 09:28:23
 2. avatar
  [3] RenataP [*]

  no právě. Mám AQuify nebo jak se přesně jmenují a jsou drahý jak čert. Do 14 dnů spotřebovat....

  superkarma: 0 10.03.2006, 11:42:09
 3. avatar
  [1] RenataP [*]

  může se i při čočkách ?

  superkarma: 0 10.03.2006, 07:38:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme