Trápí vaše oči častá suchost? Pálí vás? Máte pocit, že v nich něco máte? Znepříjemňuje vám tato skutečnost život? A nevíte, jak tomu zabránit? Pravděpodobně jde o problémy spojené s pocitem suchého oka, které jsme podrobně popisovali ZDE.

Preparáty, které zvlhčují povrch očí a nahrazují chybějící nebo patologický slzný film, obvykle známe pod názvem umělé slzy, zvlhčující nebo komfortní oční kapky. Aplikace zvlhčujících kapek na rohovku přináší svému uživateli úlevu a odstraňuje příznaky spojené s pocity suchého oka.

SYSTANE™ zvlhčující oční kapky  poskytují dlouhodobou úlevu od nepříjemných pocitů suchého oka. Obsahují jedinečný gelovitý a zvlhčující systém, který je vyroben tak, aby se přizpůsobil individuálnímu pH slzného filmu každého uživatele. To zajišťuje optimální vlastnosti a poskytuje zvýšenou úlevu pro každého individuálního uživatele.

Zvlhčující ochrana SYSTANE™ na rozdíl od jiných preparátů vytváří ochranný štít oka, který umožňuje opravu povrchových buněk ve zdravém mikroprostředí. Obzvlášť účinný je ve snížení ranní suchosti očí, suchosti očí na konci dne a pocitu cizího tělíska v oku.


Výsledkem je pohodlí a úleva, které trvá!

 

 

 

Reklama