Novinky

Dlouhé večery doslova miluje Katka

Naše čtenářka Katka píše, že má ráda všechna období i se vším, co k nim patří. Mají domek a kolem něho je zvláště před zimou spousta práce, takže si dlouhé, podzimní večery opravdu v klidu vychutnává.

Krásný, i když větrný den.
Mám ráda všechny roční období. Na každé období se těším, užívám si ho i  jeho většinu charakteristických znaků. I když některé z nich ostatní vidí negativně. Bydlíme v rodinném domku a práce kolem domu a na zahradě  je pořád. Zvláště teď před zimou. Zazimovat zahradu, nachystat dříví,... Volného času moc není.

Dlouhé večery proto doslova miluju. Přítel pracuje ve světě a domů jezdí jen na víkend. Takže většinu týdne trávím večery jen s našimi dvěma malýma holčičkama. Vždycky úplně „ vypnu“ a užívám si chvíle strávené s nimi. Čtu jim pohádky, hrajeme různé hry, něco vyrábíme nebo si jen tak povídáme. Dokonce i holky už v tom vidí jakýsi rituál a netrpělivě čekají, až se setmí a těší se, co jsem si pro ně dnes připravila. Když jdou spát, tak mám čas jen pro sebe a využívám ho k mému velkému koníčku a tím je pletení z papíru.

Dnešní doba je velmi uspěchaná, lidi na sebe nemají čas a to ani v jedné domácnosti. Volný čas tráví každý po svém a ne společně a to je škoda. Mnoho dětí si tyto návyky odnese už z dětství, protože rodiče na ně nemají čas. Raději jim zapnou TV nebo PC a je to škoda. Proto jsou dlouhé večery ideální doba, kdy by měli lidé „vypnout“ , alespoň na chvilku zapomenout na starosti všedních dnů a věnovat alespoň chvíli rodině.

Přeji mnoho krásných a příjemně strávených večerů.  

Katka

Milá katko, úplně mi mluvíte z duše. Vaše děti budou na společně strávené večery vzpomínat až do dospělosti a předají je pak dál svým dětem. Vím, o čem mluvím a jsem za to svým rodičům moc vděčná

Text nebyl redakčně uparven

   
04.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme