momentálně je na mateřské dovolené a snaží se vypadat hezky. Obraz ušmudlané ženské u sporáku, s mastnými vlasy a ubrečenými dětmi? Tomu se rozhodně snaží vyhýbat. A co bylo hlavním impulzem? To se dočtete v jejím příspěvku

Milá redakce, přeji krásné pondělí, i když venku zrovna moc hezké počasí není a k procházkám nás neláká, na zahrádce se nic dělat nedá, tudíž většinu dne trávíme doma, tedy my nepracující, my na dovolené té matěřské.. třeba :-)

V čem chodím doma? Jelikož doma trávím většinu času, chci se cítit příjemně a dobře. Miluju sukně, dlouhé sukně, ať zavinovací nebo do gumy či klasické na zip.. prostě dlouhé sukně až ke kotníkům. Takže u mě vyhrávají na plné čáře. K sukni nosím trička a teď, v chladnějším období, ještě přes tričko beru košili nebo svetr ale rozepínací.

Díky svým dlouhým vlasům nemám moc ráda svetry přes hlavu, sice je nosím, ale ne jako domácí oděv, každou chvíli ho navlíkat a svlíkat - to bych se musela neustále česat. Převlékám se denně. V zimě díky topení v kamnech, v létě se člověk zapotí, umaže na zahrádce..

Jednou se mi stalo, že u nás byla návštěva, nejmladší dcerka byla snad půlroční a já šla pro něco do ložnice a když jsem se vracela, procházela jsem kolem zrcadla, pohlédla na sebe a hodně se zastyděla.

Měla jsem dost mléka a neustále mi teklo a prosakovalo i přes vložky do podprsenky a já už to mezi svými doma ani neřešila . Ale když jsem se zahlédla v zrcadle, nejraději bych se hanbou propadla, okamžitě jsem se převlékla a od té doby se hlídám. Nelením se převléknout i přes den, je-li třeba a myslím, že i doma žena může být kočka nebo aspoň ne šmudla.

Kdysi  mi svobodná a bezdětná kolegyně v práci řekla, že maminu na mateřské si představuje u sporáku ušmudlanou s mastnými vlasy a ubrečenými dětmi.. tak tomuto obrazu se opravdu vyhýbat.

Krásný den všem

Tina5

Díky za váš názor, moc se mi líbí.

Co vy na to, milé ženy-in? Řešíte domácí oblečení, nebo je vám to jedno? Převlékáte se, když přijdete z práce? Do čeho? Jste na mateřské, jako Tina5 a doma trávíte více času? V čem se cítíte nejlépe? Ukojte mou zvědavost napište na dnešní stylové téma. Naše adresa je: redakce@zena-in.cz

 

Reklama