dnkyDKNY oslavuje novou sezonu představením DKNY Women Fall, limitované edice dámské toaletní vody. Podmanivá květinovo-dřevitá vůně vyjadřuje ostrou svěžest a teplou intimní atmosféru New York City na podzim.

Vůně se otevírá tóny osvěžujícího spojení šťavnaté mandarinky a bergamotu s kořeněnými tóny kardamomu, který připomíná teplá rána a svěží večery, které padají na New York City tradičně během zářijové rovnodennosti.

V srdci vůně se otevírá svůdná kytice elegantní magnólie, vlhkých okvětních lístků gardénie a opojné směsi jasmínu sambac, které tvoří elegantní směs vyjadřující moderní městskou dívku na cestách. Ve spodní části se ukrývá návyková síla vetiveru, cedrového dřeva a teplý závoj pižma. Celková kombinace vůní zachycuje odvážného ducha současné městské ženy.

Zlatá vůně se ukrývá v čiré dlouhé skleněné lahvičce na počest panoramatu NYC. Inspirována Manhattanem, kde podzimní noci přicházejí dříve a dělají cestu pro odvážnou DKNY ženu útulnější.

CENY:
DKNY Women Fall EDT 100ml 2190Kč
DKNY Women Fall EDT 50ml 1580Kč
DKNY Women Fall EDT 30ml 1100Kč

Také Vás tato vůně zaujala? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které 3 z Vás vůni DKNY Women Fall vyhrají! Soutěž probíhá ZDE

Reklama