Letošní finalisté soutěže Muž roku 2013 dováděli o víkendu na soustředění, které hostil penzion Železný strom ve Lhotě u Kladna. Pořadatel David Novotný nám poslal pár informací ze zákulisí, přidával také ochutnávku fotek... A zítra se můžete těšit na článek, ve kterém uvidíte skoro všechno. :)

V pátek na finalisty čekala herečka a hvězda ze seriálu Cesty domů Petra Horváthová, přijela se seznámit se všemi a vyzpovídat je, jak se připravují na finále... kluci se za odměnu na Petru vrhli a skončila v bazénu...

petra

Finalisté museli také projít jazykovým testem Dominiky Mesárové, která je v jeho průběhu pečlivě hlídala.

masaros

test

Sobotní dopoledne patřilo Janu Přeučilovi a rétorice. Jan Přeučil finalisty pochválil: „Pánové jsou letos velmi šikovní, myslím, že by neměli mít problém konverzovat při finále,“ vysekl jim poklonu.

preucil

V odpoledních hodinách proběhla velká módní show s pánskou módou Dur a také spodní prádlo a plavky od dmxgear, a kluci chodili v plavkách a ve spodním prádle, což většina přítomných hostů uvítala. :) (Více pro vás chystáme do zítřejšího článku...)

Odpolední program málem nestihla Eva Decastelo, která se vracela z Francie, proto se ujala moderování Štěpánka Decastelo, které pomáhala zpěvačka Míša Nosková.

decast

„S letošními finalisty jsem velmi spokojen, je to velmi příjemná parta kluků,“ komentoval celou akci pořadatel David Novotný.

novotny

Okouknout finalisty přijela i Vlaďka Erbová, která už má prý rozhodnuto o vítězovi...

erbova

Soustředění Mužů roku se vydařilo a není pochyb, že se všichni uvidí na finále, které se koná 23. srpna v Náchodě.

plavky

A zítra uvidíte ještě víc, těšte se na článek v hlavním vydání...

Reklama