Novinky

Divoké léto v Aquapalace Praha

Počasí v létě bude zvát k vodě. Kam vyrazit? Přece do Aquapalace Praha. Ani s hezkým počasím tu sezona nekončí, ba naopak! Čeká na vás spousta novinek, akcí a dva super nové tobogány.

Za velkým zážitkem a dobrodružstvím u vody nemusíte k moři, stačí vyjet na okraj Prahy do Aquapalace Praha. Největší aquapark v ČR je unikátní svou velikostí i množstvím atrakcí. Na své si tu přijdou milovníci relaxace ve vířivkách, adrenalinoví nadšenci, kteří se mohou vydovádět na tobogánech a v Divoké řece s rychlým proudem vody, a samozřejmě děti, které láká zdolávat několikametrové vlny nebo si prostě jen ve vodě hrát.

1

Voda je tu vždy čistá a příjemně teplá za každého počasí a venkovních teplot. Díky venkovní zóně s rozsáhlou zahradou a množstvím lehátek, kterých je tu celkem 600, nepřijdete v létě o teplé sluneční paprsky a čerstvý vzduch, a na rozdíl od rybníků se můžete spolehnout, že i v době zamoření sinicemi je v Aquapalace vždy dokonale čistá voda. A pokud se najednou přes den zatáhne, nebudete muset pospíchat domů – prostě se přesunete do vnitřní zóny aquaparku.

Letošní léto se ponese ve znamení divokého léta a takové jsou i novinky. První z nich je vnitřní divoká řeka jménem Canyon, a tím, že navazuje na tu stávající ve venkovní části, se stala s 250 metry nejdelším tobogánem v ČR! Canyon je třírychlostní, tzn. v určitých intervalech v něm teče různé množství vody. Řeka se vine celým Palácem dobrodružství, kde je tak nyní celkem 8 toboganů a 2 obří skluzavky. Poprvé tak návštěvník může při pomalejší jízdě než na rychlém sešupu tobogánem koukat na ostatní okolo a užívat si královskou jízdu tímto palácem.

Druhou divokou novinkou je roura Crazy Tube. Jak už název napovídá, bude to pěkně bláznivá jízda.  Čekají vás světelné i zvukové efekty, několik barevných částí, a to nejbláznivější – Crazy Tube je v jedné části průhledná. Budete mít pocit, že při jízdě padáte do prázdna! Ale žádný strach, jen to jen jeden z optických klamů, jakých vás cestou dolů potká víc. Připravte se na úseky, které vypadají tak malé, že se do nich nevejdete. Na Crazy Tube se jezdí v pneumatikách a na rozdíl od ostatních tobogánů bude povolená jízda ve vláčku hned za sebou!

3

Dobrodružství v létě v Aquapalace Praha nebude mít konce! Můžete se tu po celé léto těšit na animace (pravidelně se budou střídat indiáni, piráti, námořníci a exotické téma Hawaii), soutěže a hry každý den, i na atraktivní tematické večery. Třeba už 19. července, kdy aquapark ovládnou Letadla 2. Pro pravidelné návštěvníky je navíc připravena výhodná permanentka 5 vstupů za cenu 4.

   
15.07.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] samecka [*]

  helikoptera — #1 je pěkně mastný, fujtajbl!

  superkarma: 0 15.07.2014, 19:29:23
 2. avatar
  [1] helikoptera [*]

  Letos jedeme na Moravu na Pálavu, tak se už moc těším, až vyzkouším ten nový aquapark v Pasohlávkách

  1. na komentář reaguje samecka — #2
  superkarma: 0 15.07.2014, 14:29:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme