Příspěvek plný podivností a okořeněný zajímavě vymalovanou autobusovou zastávkou, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Pegonela. Téma dne: Rarity z cest.

Posíláte mi snímky rarit, které jste viděly na cestách. Následující fotky zaslala čtenářka Pegonela...


Dobrý den,

pod slovem rarita se dá představit ledaco. Může to být zajímavý strom, obří houba, skupina zvířat, která by se běžně nemohla snést, obdivuhodná stavba atd. Já se rozhodla vybrat několik fotografií, které se zdají být pro mě zajímavé, nevšední a něčím zvláštní. V první řadě je to naše autobusová zastávka, kterou studenti namalovali a ozdobili nejen krásnými obrázky, ale i pravdivým citátem. Poté zasílám i houbu, kterou jsem našla na dovolené. Nazvala bych ji „maminka a její dítě“. A pak, také z dovolené, netradiční a krásný brouk. Vlastně dva brouci, toho druhého jsem potkala přímo u nás ve městě :-).

Nápis v zastávce: Kdo není milován, je sám i uprostřed daru...

bus

houba

brouk

brouk

S pozdravem,
Pegonela

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama